• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żałuję, że tego nie zrobiłam/zrobiłem w przeszłości

Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Cóż za temat...
😲😲😲
Jest tyle tego że nie ogarniam. I nie zależnie ile miałem lat... Serio.
O wielu sytuacjach zwłaszcza za młodu wolę publicznie nie mówić.
Czy żałuję? Tak, ale z drugiej strony gdyby nie te sytuacje to nie było by mnie dziś na tym forum...i nie poznał bym tu cudownej kobiety.
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Kiedys na imprezie, na ktorej bylem ze znajoma, wypila ze 2 kieliszki za duzo. Wymacala mnie wszedzie, calowala, ocierala sie no ale do niczego nie doszlo bo wtedy bardziej podobala mi sie jej kolezanka. Na drugi dzien powiedziala "dziekuje, wiersz za co..."
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Kiedys na imprezie, na ktorej bylem ze znajoma, wypila ze 2 kieliszki za duzo. Wymacala mnie wszedzie, calowala, ocierala sie no ale do niczego nie doszlo bo wtedy bardziej podobala mi sie jej kolezanka. Na drugi dzien powiedziala "dziekuje, wiersz za co..."
Tak, znam też takie sytuacje, w sumie nie idzie się ,,opedzic', ale to uświadomiło mi też co czują dziewczyny nie mogące opedzic się od lepkich łapek nachalnych adoratorów, .... podziękowania też usłyszałem przy następnej spotkaniu, trochę pogadaliśmy fajnie :)
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Tak, znam też takie sytuacje, w sumie nie idzie się ,,opedzic', ale to uświadomiło mi też co czują dziewczyny nie mogące opedzic się od lepkich łapek nachalnych adoratorów, .... podziękowania też usłyszałem przy następnej spotkaniu, trochę pogadaliśmy fajnie :)
Do tego bylem z nia na kilku innych imprezach i bylo normalnie 😃 dalej jestesmy przyjaciolmi. A ta, ktora mi sie wtedy podobala znalazla sobie innego i nasz kontakt sie urwal.
 
Mężczyzna

Metalhorsie

Cichy Podglądacz
14 lat temu miałem dziewczynę, która mieszkała daleko ode mnie. Jeździłem do niej, a czasem ona przyjeżdżała do mnie na weekend. Tak się ugadaliśmy, że to, które pracuje w weekend, ma w gościach tego drugiego.
Nie do końca wszystko wtedy już potrafiłem powiedzieć, a przez to zacząłem eksperymentować na włąsną rękę, ale nei zdradzałem jej z nikim. Jednak kiedyś jak przyjechała do mnie, to zanim przyjechała, zapomniałem wyczyścić historię przeglądania w kompie. Ja pojechałem do pracy, a ona odpaliła kompa i zobaczyła to, czego nie powinna. No cóż, przez następne dwa miesiące jeszcze związek trwał ale ona zaczeła zadawać dziwne pytania. Podeszła mnie, bo byłem na jednym portalu i utworzyłą tam fake konto. Zaczęła tam zachęcać do wysyłania fotek i inne takie historie. Na tydzień przed zerwaniem ze mną, była nawet u mnie i mieliśmy naprawdę gorącą jazdę w łóżku. A potem... Przyjechałęm do niej, a ona mi powiedziała, co wie o mnie i zakończyłą ze mną związek. Zero wyjaśnień, żadnej możliwości obrony, zaufanie poszło w cholere. Ona ma już męża i dzieci, a ja nie jestem ich ojcem. Kto wie, może, gdyby nie tamte zapędy to teraz byłoby zupełnie inne życie...
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Swego czasu miałam bardzo zboczonego faceta,był mega otwarty i bez tabu i namawiał na sex w większym gronie bo sam miał ale nie byłam gotowa,chyba sporo osób tego doświadczyło i raczej większość jest zadowolona, fantazje są fajne ale spełniać je to już wyższa szkoła jazdy;)
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
A ja tam niczego nie żałuję. Moje życie to suma różnych wydarzeń, decyzji, zbiegów okoliczności, pecha ale też szczęścia. Może przeoczyłem parę szans, może coś spieprzyłem albo zrobiłem nie tak jak powinienem, ale kurde na uj mi takie rozkminy?! Czy mogło być lepiej? Mogło. Czy mogło być gorzej? No jasne. Ale jestem tu gdzie jestem i jest mi zajebiście 😉
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Ileś razy miałem ochotę zagadać do atrakcyjnej nieznajomej, ale zapominałem języka w gębie i się nie odważyłem.
Wprawdzie pewnie i tak nie miałbym większych szans i nic by z tego nie było, ale i tak wkurza mnie, ile razy nie mogę się odważyć, choć chciałbym.
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Ileś razy miałem ochotę zagadać do atrakcyjnej nieznajomej, ale zapominałem języka w gębie i się nie odważyłem.
Wprawdzie pewnie i tak nie miałbym większych szans i nic by z tego nie było, ale i tak wkurza mnie, ile razy nie mogę się odważyć, choć chciałbym.
Mam tak samo. Po czasie przychodzi refleksja, ze moglem powiedziec to czy tam to...
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Podobnie było ze mna. Uważałem, że na te atrakcyjne szkoda "nafty" bo spłynie po nich jak po lodowcu. Aż sie przekonałem, ze nie miałem racji.
Załuję, ze to nastapiło zbyt póżno.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry