• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wytrysk na twarz

I

ImoSi

Guest
Uwielbiam. Najlepsze i moje najulubiensze 3 miejsca w ktorych kocham wytrysk: gleboko do ust, na twarz i na piersi.
 

Marlenkanowekonto

Cichy Podglądacz
nie, nie, jestem bardzo otwarta we wszystkim praktycznie ale spust na twarz odpada, były takie podejscia z tym oczywiście ale albo ja mam pecha albo panowie strzelali w taki sposob ze zawsze cos sie dziala np spust w oko (a nosze soczewki i byla straszna lipa) albo we wlosy tez dramat, do buzi jak najbardziej ale na twarz nie :)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
strzelali w taki sposob ze zawsze cos sie dziala np spust w oko
A gdybyś przy takim wytrysku na twarz zawsze sama trzymała penisa partnera i kierowała tryśnięciami? W ogóle to gdybym już miał kobiecie trysnąć gdziekolwiek poza waginą, to jako jedyną opcję widziałbym właśnie taką - żeby kobieta trzymała mi penisa i decydowała, gdzie trafi ładunek. Może w ten sposób byś mogła uniknąć trafienia w oko?
Choć osobiście nie jestem fanem tryskania na twarz - wolę albo do środka, albo na brzuszek/cycuszki.
 

Kemot

Nowicjusz
A gdybyś przy takim wytrysku na twarz zawsze sama trzymała penisa partnera i kierowała tryśnięciami? W ogóle to gdybym już miał kobiecie trysnąć gdziekolwiek poza waginą, to jako jedyną opcję widziałbym właśnie taką - żeby kobieta trzymała mi penisa i decydowała, gdzie trafi ładunek. Może w ten sposób byś mogła uniknąć trafienia w oko?
Choć osobiście nie jestem fanem tryskania na twarz - wolę albo do środka, albo na brzuszek/cycuszki.
Wytrysk to nie strzelnica i trajektoria lotu zalezy od wielu czynników
 

Marlenkanowekonto

Cichy Podglądacz
A gdybyś przy takim wytrysku na twarz zawsze sama trzymała penisa partnera i kierowała tryśnięciami? W ogóle to gdybym już miał kobiecie trysnąć gdziekolwiek poza waginą, to jako jedyną opcję widziałbym właśnie taką - żeby kobieta trzymała mi penisa i decydowała, gdzie trafi ładunek. Może w ten sposób byś mogła uniknąć trafienia w oko?
Choć osobiście nie jestem fanem tryskania na twarz - wolę albo do środka, albo na brzuszek/cycuszki.
mimo wszystko nie 😁
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Jakoś nigdy tego nie zrobiłem. A chętnie spuściłbym się prosto na nosek i usta, a potem wytarł kutasa w policzki, i jeszcze włożył w buzię do oblizania.
 

MarekP

Nowicjusz
Ja wyróżniam 3 warianty spustu twarzowego:
- spust na twarz przy zamkniętej buźce (partnerka może zamknąć oczy lub założyć okulary)
- spust na twarz przy otwartej buźce i wycelowanie tak by większość ładunku znalazła się w buzi
- spust do buzi kiedy partnerka obejmuje ustami penisa

Trzeci wariant jest najbardziej podniecający jak dla mnie - to symbol całkowitej akceptacji partnera.
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Ja wyróżniam 3 warianty spustu twarzowego:
- spust na twarz przy zamkniętej buźce (partnerka może zamknąć oczy lub założyć okulary)
- spust na twarz przy otwartej buźce i wycelowanie tak by większość ładunku znalazła się w buzi
- spust do buzi kiedy partnerka obejmuje ustami penisa

Trzeci wariant jest najbardziej podniecający jak dla mnie - to symbol całkowitej akceptacji partnera.
Ja najbardziej lubię pierwsze dwa warianty. Nie szukam akceptacji ;)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja lubię. Ale nie żeby mnie to podniecało jakoś szczególniej, po prostu traktuję to jako poziom wyżej w oddaniu partnerki.
 
Mężczyzna

Cuck

Cichy Podglądacz
Ja lubię brać na twarz wytrysk mojej partnerki. Jako, że jestem w zupełnie innej relacji (kobietocentrycznej, ang. FLR) niż wszyscy, którzy się tutaj wypowiadali, to moja żona szczytuje mi na twarz.

Bardzo satysfakcjonujące uczucie, gdy robisz jej dobrze ustami i nagle czujesz, że są tego efekty w postaci subtelnego tryśniecia z jej cipki. Kocham to. Daje poczucie satysfakcji z dobrze wykonanej roboty, gdy ona dyszy i z takim efektem dochodzi. Kutas aż dryga w tym momencie. Kontynuujesz, a ona jeszcze dolewa aż na prześcieradle powstaje duża mokra plama:).
 
Kobieta

Edyta 200

Cichy Podglądacz
Sperma dla mnie to esencja rozkoszy. Mam tak samo jak koleżanka Rikke. Uwielbiam sperme w cipce. Czasem staram się ją w środku utrzymać jak najdłużej , Uwielbiam w tyłeczku bo z tamtad rzadko wypływa. Połykanie to oczywistosc i miły obowiązek. . Ale sperma na twarzy niekoniecznie. Posklejane rzęsy do tego włosy. Sperma w nosie czy w oku. To zwyczajnie mało komfortowe. Ale co do samego wytrysku w ciało kobiety to absolutnie jestem za. Gdzie facet dojdzie to jego decyzja ale wolę jak dochodzi we mnie, niekoniecznie na mnie.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry