• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wytrysk na twarz

Feio

Cichy Podglądacz
Witam, przyznam się, że kocham wytrysk na twarz choć moja partnerka rzadko daje się na to namówić. Najbardziej kręci mnie widok jej ślicznej twarzy i wtedy wytrysk na nią. Przyznam, że może być w tym jakiś element dominacji ale strasznie mnie to kręci. A jak u Was? Czy są kobiety które to podnieca?
 

Hempu

Cichy Podglądacz
Na przykład w moim przypadku na początku bałem sie zaproponować takie zakończenie ale moja kobieta sama zachciała zebym tak skończył i faktycznie sprawilo jej to przyjemność. Od tamatego czasu często zdarza się że kończę w jej buzi lub na jej twarzy . Obojgu sprawia nam to przyjemność ;)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Jeśli partnerka by chciała, żebym spuścił się jej na twarz, to nie miałbym oporów przed zrobieniem tego. Jednak sam bym na to nie nalegał. W sumie to wolałbym skończyć w ustach partnerki albo na cycuszkach/brzuszku niż na twarzy.
Ashley126 napisał:
Bardzo czesto sobie wyobrazam, jak klecze przed facetem i on dochodzac, trzepie sobie nade mna i po chwili caly ladunek laduje na mojej buzce
Ja bym wolał, żeby przy takiej konfiguracji (kobieta klęcząca przede mną) to partnerka robiła mi dobrze ustami lub ręką, niż gdybym ja miał sam robić sobie dobrze ręką. No chyba żeby ona bardzo chciała, żebym tak zrobił, to wtedy mógłbym się zgodzić - bo w końcu czego się nie robi, żeby uszczęśliwić drugą połówkę.
 

Refinier

Cichy Podglądacz
Dla mnie w tym wszystkim najpiękniejsze są 2 rzeczy:
- uśmiechnięta buzia pokryta moim ładunkiem
- kiedy panna zachowuje się jakby była dumna że to ona zmajstrowała i z dumą nosi i prezentuje wspólne dzieło
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
żona lubi sobie robić maseczkę z mojej spermy, zawsze jak sie na nią spuszczę to wciera sobie spermę w całą twarz w czoło policzki szyję i trochę w piersi i tak wysmarowana idzie spać
 

Feio

Cichy Podglądacz
Ja strasznie to lubię bo nie ukrywam, że największą zaletą mojej partnerki jest jej piękna twarz. Lubię też pocierać penisem i dotykać główką po całej jej twarzy. Nie dość, że i wytrysk i dotyk przyjemne to jeszcze kontrast. Niestety muszę ją na wytrysk na twarz specjalnie namawiać :/
 

Misiek3009

Cichy Podglądacz
Nie ma nic lepszego. Uwielbiam gdy żona robi mi soczystego lodzika a gdy czuję że zaraz się spuszczę to jedną ręką trzymam jej głowę a drugą ostro trzepie i oblewam jej piękną buźkę. Jeszcze jak otworzy usta u wyssie wszystko do końca to nogi same robią się miękkie.
 
G

gatentud

Guest
Zazdroszczę...u mnie nawet z lodzikiem trudna sprawa, żona nie chętna do takich zabaw. :(
 

Feio

Cichy Podglądacz
Może spróbuj ją jakoś przekonać? Minetką ew. rimmingiem jeśli lubi? Moja też nie przepada ale ja zawsze powtarzam, że mogę zrobić jej wszystko czego zapragnie. Poza tym jeśli uświadomi się kobiecie jak wielką przyjemność to sprawia to od razu chętniej to robi.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry