• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wytrysk na twarz

Rikke

Erotoman
Moze byc gdziekolwiek, brzuch, posladki, plecy, piersi, czy jezyk przy oralu z polykiem ale sama twarz to nie. Nie lubie, bo jakos nie jara mnie strzal w nos albo w oko ;P A posklejane wlosy to juz prawdziwy dramat :rolleyes:

CumOnHerFace

Nowicjusz
Wow! Ja aż takiego farta do kobiet chyba nie mam. Swojej dochodzę na twarz od czasu do czasu, ale wiem że tego bardzo nie lubi i po wszystkim ma minę jak zbity pies. Poprzednie partnerki nie miały z tym aż takiego problemu, ale żadna nie była jakąś wielką fanką takiego finiszu. Największą frajdę sprawiały mi wizyty u prostytutek kiedy byłem singlem. Tam od progu mogłem kazać jej uklęknąć, rozpiąć rozporek i zwalić sobie konia prosto na jej buzię. W innych okolicznościach nie spotykałem kobiet które by to jakoś mocno podniecało. Na dziwki chodzić już nie chcę, ale gdybym miał przyjaciółkę do takich zabaw nie zastanawiłabym się nawet minuty.

I

ImoSi

Guest
Uwielbiam. Najlepsze i moje najulubiensze 3 miejsca w ktorych kocham wytrysk: gleboko do ust, na twarz i na piersi.

Marlenkanowekonto

Cichy Podglądacz
nie, nie, jestem bardzo otwarta we wszystkim praktycznie ale spust na twarz odpada, były takie podejscia z tym oczywiście ale albo ja mam pecha albo panowie strzelali w taki sposob ze zawsze cos sie dziala np spust w oko (a nosze soczewki i byla straszna lipa) albo we wlosy tez dramat, do buzi jak najbardziej ale na twarz nie :)

strzelali w taki sposob ze zawsze cos sie dziala np spust w oko
A gdybyś przy takim wytrysku na twarz zawsze sama trzymała penisa partnera i kierowała tryśnięciami? W ogóle to gdybym już miał kobiecie trysnąć gdziekolwiek poza waginą, to jako jedyną opcję widziałbym właśnie taką - żeby kobieta trzymała mi penisa i decydowała, gdzie trafi ładunek. Może w ten sposób byś mogła uniknąć trafienia w oko?
Choć osobiście nie jestem fanem tryskania na twarz - wolę albo do środka, albo na brzuszek/cycuszki.

Kemot

Nowicjusz
A gdybyś przy takim wytrysku na twarz zawsze sama trzymała penisa partnera i kierowała tryśnięciami? W ogóle to gdybym już miał kobiecie trysnąć gdziekolwiek poza waginą, to jako jedyną opcję widziałbym właśnie taką - żeby kobieta trzymała mi penisa i decydowała, gdzie trafi ładunek. Może w ten sposób byś mogła uniknąć trafienia w oko?
Choć osobiście nie jestem fanem tryskania na twarz - wolę albo do środka, albo na brzuszek/cycuszki.
Wytrysk to nie strzelnica i trajektoria lotu zalezy od wielu czynników

Marlenkanowekonto

Cichy Podglądacz
mimo wszystko nie 😁

Solstafir

Seks Praktykant
Jakoś nigdy tego nie zrobiłem. A chętnie spuściłbym się prosto na nosek i usta, a potem wytarł kutasa w policzki, i jeszcze włożył w buzię do oblizania.

MarekP

Nowicjusz
Ja wyróżniam 3 warianty spustu twarzowego:
- spust na twarz przy zamkniętej buźce (partnerka może zamknąć oczy lub założyć okulary)
- spust na twarz przy otwartej buźce i wycelowanie tak by większość ładunku znalazła się w buzi
- spust do buzi kiedy partnerka obejmuje ustami penisa

Trzeci wariant jest najbardziej podniecający jak dla mnie - to symbol całkowitej akceptacji partnera.

CumOnHerFace

Nowicjusz
Ja wyróżniam 3 warianty spustu twarzowego:
- spust na twarz przy zamkniętej buźce (partnerka może zamknąć oczy lub założyć okulary)
- spust na twarz przy otwartej buźce i wycelowanie tak by większość ładunku znalazła się w buzi
- spust do buzi kiedy partnerka obejmuje ustami penisa

Trzeci wariant jest najbardziej podniecający jak dla mnie - to symbol całkowitej akceptacji partnera.
Ja najbardziej lubię pierwsze dwa warianty. Nie szukam akceptacji ;)

dario_a_z

Cichy Podglądacz
Ja lubię. Ale nie żeby mnie to podniecało jakoś szczególniej, po prostu traktuję to jako poziom wyżej w oddaniu partnerki.

Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Wytrysk spermy na twarz Seks 13
N Wytrysk na twarz i do ust Fetysze i perwersje 48
T Jak polepszyć wytrysk Porady seksualne 15
A Wytrysk opóźniony... Porady seksualne 5
R Czy macie duży wytrysk? 😉 Seks 63