• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stópkaratwo, powód do wstydu?

Mężczyzna

turuto

Cichy Podglądacz
Znałem tylko jedną dziewczynę, której mogłem bez obaw powiedzieć, że lubię stopy (niekoniecznie ze słowem na f) i ona to akceptowała. Niestety odległość przekreślała stały związek, więc widzieliśmy się może 2-3 razy na żywo.
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
Na początku musisz sobie odpowiedzieć czy osoby z Twojego otoczenia chcą wiedzieć o twoim fetyszu oraz jak wykorzystają tę widzę. O moim fetyszu wie tylko kilka osób do których mam pełne zaufanie.
Wiem że gdybym ujawnił swój fetysz swoim wszystkim znajomym ( o ile byli by zainteresowani) to był bym obiektem głupich żartów i drwin więc sam musisz sobie odpowiedzieć co zyskasz a co stracisz ujawniając się.
100%. Jakim trzeba byc invalidate umyslowym I zadufanym w sobie ciulem zeby myśleć ze wszystkich na okolo obchodza jego fetysze....
 
Mężczyzna

Martin 101

Seks Praktykant
100%. Jakim trzeba byc invalidate umyslowym I zadufanym w sobie ciulem zeby myśleć ze wszystkich na okolo obchodza jego fetysze....
Na twoim przykładzie widać jak trudne jest czytanie ze zrozumieniem, czy zadałeś sobie odrobinę trudu aby przeczytać pytanie zadane przez autora?
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Wstydzicie się w szerszym gronie przyznawać do lubienia stóp? Czy uważacie to za powód do wręcz dumy?
Nikogo nie interesuje, co ja w sobie lubię, a co nie. Problemu nie miałbym jednak ze stwierdzeniem, że lubię swoje stopy, podobnie jak i klatkę piersiową.
Nie wstydzę się już chodzić boso.
 
Mężczyzna

turuto

Cichy Podglądacz
Ja nie mówię nikomu o swoich upodobaniach. Pomijając fakt, że w moim środowisku w ogóle nie rozmawia się o seksie, to nie wiem co takie wyznanie mialoby osiągnąć. Ulżenie sobie? Nie, czuję się świetnie będąc "zbokiem". Zszokowanie kogoś? Raczej nie w tym wieku. Zainteresowanie? Reakcja przypadkowo wybranej osoby najpewniej będzie obojętna, mało kogo to kręci.
 
Mężczyzna

Martin 101

Seks Praktykant
Żeby była jasność ja też nie rozpowiadam wszystkim o moim fetyszu. Jest to moja tajemnica i nie wyobrażam sobie na jakimś spotkaniu opowiadać o nim.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Powód do wstydu ? Czy wrecz przeciwnie? Pierwszy raz 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry