• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stópkaratwo, powód do wstydu?

Mężczyzna

PT303

Cichy Podglądacz
Co to znaczy szersze grono? Np na imprezie? Bo ja jak sie np spotykam z dziewczyna/kolezanka ktora ma gołe/odkryte stopy to nie waham się jej skomplementowac i powiedziec ze mi sie podobają. Tak samo np jak jakas kolezanka wstawi na fb zdjecie stopek, nie ukrywam sie z lajkami/komentarzami.
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Myśle ze nie każdy rozumie ten fetysz..
I nie ma co się tego wstydzić, musisz trafić na odpowiednia kobietę która to rozumie i wtedy dodatkowo cię nakręca
Ja uwielbiam kobiece stopy / nogi nakręcają mnie niesamowicie 👌
 
Mężczyzna

NAŁÓG

Cichy Podglądacz
Wstyd jest wtedy kiedy ktoś nie rozumie danego fetyszu (tudzież nie czuje go), ale wyśmiewa kogoś innego. Każdy jest inny, każdego tak na prawdę kręci co innego, więc nie ma tu miejsca na ocenianie co jest lepsze do lubienia a co gorsze.
Też tak uważam.

@weźmnie
A w szerszym gronie to nie wiem za bardzo co masz na myśli... To są sprawy jakby nie patrzeć intymne, więc np w pracy nie, ale nowo poznanej kobiecie tak.
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Wstydzicie się w szerszym gronie przyznawać do lubienia stóp? Czy uważacie to za powód do wręcz dumy?
Na początku musisz sobie odpowiedzieć czy osoby z Twojego otoczenia chcą wiedzieć o twoim fetyszu oraz jak wykorzystają tę widzę. O moim fetyszu wie tylko kilka osób do których mam pełne zaufanie.
Wiem że gdybym ujawnił swój fetysz swoim wszystkim znajomym ( o ile byli by zainteresowani) to był bym obiektem głupich żartów i drwin więc sam musisz sobie odpowiedzieć co zyskasz a co stracisz ujawniając się.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Czyli normalnie wprost powiedz, że to jest relaksujące jak ryby i tak jak karate fajne komuś stopą twarzy dotykać
Jak Ci karate dotknie stopą twarzy to możesz się juz wiecej nie wypowiedzieć. Natomiast "stópkarastwo" i stópkarstwo to dla mnie i dla innych różnica. Należy zachować dbałość o to co sie pisze. wowczas nie będzie dylematów wtórnych.:)
 
Mężczyzna

Footboy844r

Cichy Podglądacz
Jak Ci karate dotknie stopą twarzy to możesz się juz wiecej nie wypowiedzieć. Natomiast "stópkarastwo" i stópkarstwo to dla mnie i dla innych różnica. Należy zachować dbałość o to co sie pisze. wowczas nie będzie dylematów wtórnych.:)
Nie chciałem nikogo urazić:):) lubię jak kobieta się w taki sposób ze mną bawi....
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Powód do wstydu ? Czy wrecz przeciwnie? Pierwszy raz 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry