• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stópkaratwo, powód do wstydu?

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Nie chce mi sie analizować Twoich postów w tym temacie, ale to co puściłeś np. w opowiadaniach dość zawiłe, a jest to prosta sprawa. Przykład; fantazje seskualne. Na powitanie całowac stope kobiety, jeżeli jestesmy sam na sam, no nie wiem jest tego od cholery. Dopasować sytuację do tematu. Jak bedziue odzew kontynuować, a jak nie spadac i wszystko.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Myślę, że to nie jest powód ani do dumy, ani do wstydu.To bardzo popularny fetysz.
Ja na przykład uwielbiam pieścić stopy mojej żony. Często gdy uprawiamy seks w pozycji "na pagony" proszę żonę, żeby postawiła stopy na mojej twarzy. Bardzo mnie to jara a i żonie jest przyjemnie gdy całuję jej stópki.
Ale kumplom w pracy o tym nie opowiadam 😉
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Przecież w pozycji "na pagony" jest okazja, żeby na przemian całowac stopy na przykład. Nie stawi oporu bo jest lekko "obezwładniona":devilish::p Przynajmniej moja🥰
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Moim zdaniem tzw. "stopkarstwo" nie jest powodem do wstydu. Może nim byc sposób realizowania tj. szokowanie zbytnia bezposrednioscia w realizacjiu, nadmierna nachalnościa itp. Duma z tego to chyba jekies niaporozumienie, chyba, ze ktos jest mistrzem w pieszczotach🤔Natomiast jeżeli jest jedyna forma zaspokojenia to być cicho i sie leczyć🙂
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Przecież w pozycji "na pagony" jest okazja, żeby na przemian całowac stopy na przykład. Nie stawi oporu bo jest lekko "obezwładniona":devilish::p Przynajmniej moja🥰
Akurat mi nie chodzi o to, żeby nie stawiała oporu. Jako że kręci mnie femdom postawienie stóp na mojej twarzy traktuję jako pewien element kobiecej dominacji. 😉
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Rozumiem doskonale. Tyle, że u mnie ona nie przepada za tym i jest to dla mnie wykorzystanie okazji, a nie łamanie oporu. Postawienie stóp na twarzy, na karku, czy deptanie stopami oczywiście moze byc uznane ze element dominacji kobiecej .
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Jeśli swoim fetyszem nie krzywdzimy innych to nie jest to powód do wstydu ale byłbym daleki od rozpowiadania o swoim fetyszu na prawo i lewo . Wiem z własnego doświadczenia że jeśli o moim fetyszu dowiedzieli by się np.koledzy w pracy to nie miał bym spokoju. Wszytko zależy komu chcemy ujawnić swój fetysz , o moim wiedzą tylko dwie zaufane osoby.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Czy wy panowie na serio opowiadacie w pracy co robicie ze swoimi zonami? Mozna opowiadac o swoich sporadycznych przygodach i to takich, które sie czyms tam wyróżniają, ale maja anonimowy charakter partnerki. Z tego co czytam w postach to jest jakieś nowe zjawisko. Chyba, ze jestem dziwakiem:unsure: a to jest norma, wiec jestem ponadnormatywny:LOL:
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Czy wy panowie na serio opowiadacie w pracy co robicie ze swoimi zonami? Mozna opowiadac o swoich sporadycznych przygodach i to takich, które sie czyms tam wyróżniają, ale maja anonimowy charakter partnerki. Z tego co czytam w postach to jest jakieś nowe zjawisko. Chyba, ze jestem dziwakiem:unsure: a to jest norma, wiec jestem ponadnormatywny:LOL:
Właśnie to miałem na myśli , to są bardzo osobiste sprawy i nie wyobrażam sobie opowiadania o swoich przygodach. Podobnie jak dla Ciebie nie jest to dla mnie norma .
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Czy wy panowie na serio opowiadacie w pracy co robicie ze swoimi zonami? Mozna opowiadac o swoich sporadycznych przygodach i to takich, które sie czyms tam wyróżniają, ale maja anonimowy charakter partnerki. Z tego co czytam w postach to jest jakieś nowe zjawisko. Chyba, ze jestem dziwakiem:unsure: a to jest norma, wiec jestem ponadnormatywny:LOL:
To jest nas przynajmniej dwóch 😉
Ja też nie zwierzam się w pracy ze swoich łóżkowych dokonań a z fetyszy to w szczególności. Aż boję się pomyśleć co by było, gdyby koledzy dowiedzieli się, że lubię zakładać damskie ciuszki 🥵
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
To jest nas przynajmniej dwóch 😉
Ja też nie zwierzam się w pracy ze swoich łóżkowych dokonań a z fetyszy to w szczególności. Aż boję się pomyśleć co by było, gdyby koledzy dowiedzieli się, że lubię zakładać damskie ciuszki 🥵
Miałbym to samo gdyby w pracy się dowiedzieli że lubię się brudzić błotem , farbami itp.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Powód do wstydu ? Czy wrecz przeciwnie? Pierwszy raz 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry