• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Środki na obniżenie popędu seksualnego?

Monte1313

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich. Tak jak w temacie szukam porady...mianowicie, czy ktoś zna jakieś środki farmakologiczne na zmniejszenie popędu seksualnego u mężczyzn, czy jest coś takiego? Czy można kupić bez recepty, jak z dostępnością, czy muszę wcześniej skorzystać z porady jakiegoś specjalisty (lekarz/seksuolog/psycholog)?
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Podobno działa Androcur (octan cyproteronu).
Ja nie mam wysokiego popędu (zdecydowana większość kobiet mi się nie podoba), więc nie zażywam.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ten lek dostępny jest tylko na receptę po wizycie u lekarza. Podobno nie ma ogólnodostępnego zamiennika.
 
Ostatnia edycja:

Monte1313

Cichy Podglądacz
Ja właśnie szukam jakiegoś leku...bo to chyba jedyna formą dzięki której będę mógł odpocząć od swojego popędu.
Problem leży w innej naturze...chyba? Podniecają mnie inne ale nie moja partnerka. Wiem, wiem...teraz pewnie ktoś stwierdzi, że potrzebna jest terapia, rozmową, czy jeszcze jakieś inne hokus pokus. Ale ja chyba wolę jakieś środki farmakologiczne. No chyba, że ktoś zna ultra niepowtarzalny środek wspomagający odchudzanie...oczywiście dla mojej partnerki. Nie to żebym dyskryminował osoby grube, bo nie chce żeby mnie za takiego brano. Ale lubię szczupłe kobiety, a niestety moja partnerka życiowo zrezygnowała z bycia atrakcyjną.
Dlatego chciałbym coś na popęd, żeby nie musieć korzystać z Pań na godziny.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
W obniżeniu libido pomaga również trening, wysiłek fizyczny. Siłownie niestety są zamknięte w stanie pandemii. Pozostaje sport na świeżym powietrzu.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Mężczyźni nie od dziś mają problem z rezygnacją ze swoich potrzeb seksualnych.
Organizm sam też potrafi w tym pomóc, wpędzając osobnika w depresję.
Najłatwiej byłoby się po porostu odciąć od zaniedbanej partnerki, zająć się pracą z dala od istoty problemu (partnerka), ale wprowadzony przez władzę stan pandemii i praca zdalna mogą to uniemożliwić.
 

Monte1313

Cichy Podglądacz
Z siłownią i treningiem to dobry pomysł:) staram się regularnie ćwiczyć...nawet stworzyłem w domu siłownie podczas pandemii. Myślałem, że to może zmotywuje drugą połowę do popracowania nad sobą, ale wychodzi na to, że tylko ja nad sobą pracuje:)
W pracy mam dużo koleżanek, oczy mam rozbiegane tak, że nie da się skupić:p dlatego też pomyślałem, żeby wybrać się do seksuologa po jakąś receptę.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Jest też sprawdzony sposób - uświadomić sobie, że te kobiety, które ci się podobają (w moim przypadku to już tylko kilkanaście % ogółu) nigdy nie będą ciebie pożądać. Po kilku latach stracisz zainteresowanie innymi kobietami.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Mi jednak wydaje się że najlepsza jest szczera prawda. W moim przypadku to zadziałało. Może moja żona nie wygląda źle ale po jesteśmy razem już szmat czasu i poprostu już mnie tak nie jara jak kiedyś. Wracam z roboty kładę się do luzka patrzę pod kołdrę a tam znowu to samo co rok dwa i dziesięć lat temu. Powiedziałem jej że choć sercem i duchem jestem z nią to mój penis najchętniej widziałby się gdzie indziej. Po tym jak jej to powiedziałem zaczęła bardziej o siebie dbać i zrobiła się bardziej otwarta seksualnie na moje fanaberie.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Mi jednak wydaje się że najlepsza jest szczera prawda. W moim przypadku to zadziałało. Może moja żona nie wygląda źle ale po jesteśmy razem już szmat czasu i poprostu już mnie tak nie jara jak kiedyś. Wracam z roboty kładę się do luzka patrzę pod kołdrę a tam znowu to samo co rok dwa i dziesięć lat temu. Powiedziałem jej że choć sercem i duchem jestem z nią to mój penis najchętniej widziałby się gdzie indziej. Po tym jak jej to powiedziałem zaczęła bardziej o siebie dbać i zrobiła się bardziej otwarta seksualnie na moje fanaberie.
Na Twoje fanaberie? Czyli się zmusza?
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Na Twoje fanaberie? Czyli się zmusza?
To nie tak że się zmusza. Jak porozmawialiśmy to sama przyznała ze zaczęło być nijak. Staramy się wzajemnie realizować jakieś swoje pomysły seksualne. Najwięcej jednak zmienił fakt że teraz oboje otwarcie mówimy o tym na co mamy ochotę i co nam chodzi po głowie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry