• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sexfriends! Mieliście już przyjaciela lub przyjaciółkę tylko do seksu?

Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
To prawda , ale ..spotykamy się w końcu tylko na seks , który jest najlepszy jaki miałam , to zaufana osoba,z którą w łóżku mogę robić wszystko , nie wyobrażam sobie szukać kogoś takiego , jakos ta myśl mnie przeraża , otwieranie się przed kimś , budowanie zaufania .
Ok, teraz rozumiem. To długi i skomplikowany proces, ale się da w razie jakbyś dotarła już do swojej jakiejś granicy ;)
 
Kobieta

Aaricia

Cichy Podglądacz
Ok, teraz rozumiem. To długi i skomplikowany proces, ale się da w razie jakbyś dotarła już do swojej jakiejś granicy ;)
Pokrzepiające to :) raczej nikt nie marzy o takiej relacji na dłuższą metę ,więc zakładam ,że kiedyś do tej granicy dojdę ,a jak nie ja ,to druga strona.
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Pokrzepiające to :) raczej nikt nie marzy o takiej relacji na dłuższą metę ,więc zakładam ,że kiedyś do tej granicy dojdę ,a jak nie ja ,to druga strona.
No ja tam akurat właśnie lubię na dłuższą metę. Ale powiedzmy, że moja sytuacja jest specyficzna.
 
Kobieta

Aaricia

Cichy Podglądacz
A to rozumiem - to u mnie takie sytuacje nie przeradzały się w żadne trwalsze układy i szybko się kończyły. Trwałe układy miewam właśnie z osobami, z którymi lubię spędzać czas, mam o czym rozmawiać itp.
A czy wtedy to już nie podchodzi bardziej pod związek?
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
A czy wtedy to już nie podchodzi bardziej pod związek?
Jakaś tam relacja czy związek to jest, jednak nie zawsze oznacza to taką romantyczną relację na szczęście. Ile ludzi tyle podejść do tego tematu i tyle wygodnych dla nich rozwiązań.
 
Kobieta

Aaricia

Cichy Podglądacz
No ja tam akurat właśnie lubię na dłuższą metę. Ale powiedzmy, że moja sytuacja jest specyficzna.
To może jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę ;) osobiście wolałabym mieć ciastko i zjeść ciastko :p ale albo mi się trafia związek fajny na wielu płaszczyznach ,ale z beznadziejnym seksem lub w ogóle bez …albo świetny seks z nieodpowiednim facetem , bez relacji na innych płaszczyznach .
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
To może jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę ;) osobiście wolałabym mieć ciastko i zjeść ciastko :p ale albo mi się trafia związek fajny na wielu płaszczyznach ,ale z beznadziejnym seksem lub w ogóle bez …albo świetny seks z nieodpowiednim facetem , bez relacji na innych płaszczyznach .
Rzecz w tym, że ja żyję w otwartej relacji od kilkunastu lat więc właśnie mam ciastko i mogę zjeść ciastko nawet jeśli to inne ciastka ;) Lubię mieć więcej ciastek, jakkolwiek to brzmi :p
 
Mężczyzna

C_N

Cichy Podglądacz
A czy wtedy to już nie podchodzi bardziej pod związek?

Myślę, że jako odopwiedź po prostu zacytuję swój pierwszy post w tym temacie:

Całkiem sporo miałem takich relacji. Jedna z nich to się nawet w poważny związek przerodziła, a jedna w prawdziwą przyjaźń (już bez seksu) na lata.

Akurat jest jednym z tych przypadków (a wbrew różnych deklaracji ludzi - baaaaardzo mało takich :p ), który potrafi całkowicie oddzielić żale, bóle, smutki itp, jeśli taka relacja się potem zakończy. Nie mam ŻADNEGO problemu, żeby się potem przyjaźnić, przyjaźnić w trakcie bez uczuć, czy wręcz przeciwnie - pozwolić aby uczucia się rozwinęły. U mnie to tylko kwestia dogadania się z partnerką i otwartości na konkretne opcje.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Myślę, że jako odopwiedź po prostu zacytuję swój pierwszy post w tym temacie:



Akurat jest jednym z tych przypadków (a wbrew różnych deklaracji ludzi - baaaaardzo mało takich :p ), który potrafi całkowicie oddzielić żale, bóle, smutki itp, jeśli taka relacja się potem zakończy. Nie mam ŻADNEGO problemu, żeby się potem przyjaźnić, przyjaźnić w trakcie bez uczuć, czy wręcz przeciwnie - pozwolić aby uczucia się rozwinęły. U mnie to tylko kwestia dogadania się z partnerką i otwartości na konkretne opcje.
Zgadza się, nie mialem doświadczenia i zaangazowałem sie uczuciowo. Zle to się dla mnie skonczyło - przestrzegam tych, którzy równiez nie mają doswiadczen na tym polu:sneaky:
 
Kobieta

ad123

Nowicjusz
W takich przypadkach jest sex i sex, ale w sumie nie poza tym , suchosc w realnym świecie , nic nie łączy, sex się nudzi i wychodzi ogólna monotonia po pewnym czasie , a jeszcze w grę wchodzi czystość, tzn uwaga na choróbska
 
Mężczyzna

cichyseba

Cichy Podglądacz
Ja mam przyjaciółkę bardzo fajna do pogadania i fajnie wygląda. Kiedyś mi zaczęła wysyłć sexi zdjęcia i zaproponowała sex ale nie sorzystałem.
 
Mężczyzna

NiegrzecznyMotyl

Cichy Podglądacz
Rozwiązanie to jest bardzo dobre ale nie dla każdego.
jeśli ma się ułożone relacje z mężem/żoną i jesteście otwarci na inne to może być świetne.
czy wkradają się emocje?
Emocje się nie wkradają. One są. Zawsze.
różnią się nasileniem, jakością, ale czy też nie o to chodzi ?
Moim zdaniem tak. Emocje to część życia. Także takiego na boku.
a czy istnieją ryzyka?
Tak
Jak w każdym aspekcie życia.
ryzyka można minimalizować. Ale czy wykluczyć ? Chyba nie zawsze.
Jak dla mnie, człowieka z otwartej relacji, takie rozwiązanie jest bardzo fajne
 
Kobieta

Marysia1998

Cichy Podglądacz
Miałam kogoś takiego. Wyszło samo, jednego dnia, nie będę ukrywać, że alkohol pomógł w przełamaniu lodów.
Świetna sprawa, po prostu seks.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Miałam kogoś takiego. Wyszło samo, jednego dnia, nie będę ukrywać, że alkohol pomógł w przełamaniu lodów.
Świetna sprawa, po prostu seks.
u mnie podobnym zapalnikiem do tego było to, że po prostu wieloletnia bardzo dobra znajoma była podpita i to jej oraz mi pomogło i tak już to się ciągnęło kilka lat
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry