• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie spermy

Czy Wasze partnerki połykają? / Czy połykasz?

  • Tak

    Votes: 214 63,1%
  • Nie

    Votes: 125 36,9%

  • Total voters
    339
Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Ostatnio moja dziewczyna pierwszy raz pozwoliła mi skończyć w jej ustach... Niestety za chwilę wszystko wypluła w chusteczkę, nie będę ukrywał, że zrobiło mi się trochę przykro, w sumie znamy się już od dawna, sypiamy ze sobą regularnie, w łóżku pozwalamy sobie na coraz więcej a tu taki zonk. Tłumaczyła to odruchem wymiotnym jaki się pojawił i nieprzyjemnym smakiem spermy. Jak to jest u Was? Czy Wasze partnerki połykają? Macie jakieś "złoty rady" co zrobić aby sperma smakowała lepiej a kobiecie było łatwiej/przyjemniej ją połknąć?
Witaj,
Jeśli po raz pierwszy kończyłeś w buzi swojej partnerki to taka reakcja jest zrozumiała i wcale nie musi być Ci przykro.
Często kobieta wypluwa spermę bo zakończeniu - dla Ciebie to nie powinno stanowić problemu ponieważ miałeś na pewno przyjemne zakończenie oralne. Jeśli od czasu do czasu będziecie praktykować taki rodzaj seksu to z czasem może się do tego przyzwyczaić.

Warto też odwdzięczyć się w podobny sposób i sprawić partnerce przyjemność językiem - lecz o tym raczej wspominać nie trzeba :)

Pozdrawiam,
Kyro
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Kobieta

monika.smerf

Nowicjusz
Ja bardzo lubiłam połykać. Wszystko zależy od partnera.
Pamiętam miałam takiego chłopaka który jak kończył w ustach to go to tak podniecało, że od razu był gotowy do dalszej zabawy.
Mnie to też bardzo podniecało szczególnie całowanie się jak smakowałam nim:). Była to idealna gra wstępna dla nas obojga byłam zawsze napalona na maxa czując jego smak i pożądanie:)
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Nati88

Cichy Podglądacz
Kiedyś na sama myśl brało mnie na wymioty, ale mój facet mi powiedział, że by chciał i się sposobie dla niego powoli przemoglam. Teraz na ogół tego nie robię, ale zdarza się czasami.
 
Kobieta

Maramara

Cichy Podglądacz
Mi tak szczerze w ogóle to nie przeszkadza tylko nie przepadam gdy jest „za głęboko” i wtedy następuje erupcja wulkanu 😅
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Nie połykam, chyba że już mi się nie chce iść do łazienki w nocy 🤣. Ogólnie to sperma jest ohyyyydnaaa
Jak sie pali fajki,je byle co,to wtedy ohydaa,ale uwierz mi ze potrafi byc dobra w smaku(słowa moich kobiet byłych, i obecnej) Ja sam nie mam zamiaru sie przekonać 😅
 
Mężczyzna

Dictador

Nowicjusz
A moja żonka nie ma nic przeciwko, wręcz woli połykać niż być umaziana spermą :) co mi się akurat podoba ale czasami miałbym ochotę skończyć na twarzy. No ale nie nie można mieć wszystkiego
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry