• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie spermy

Czy Wasze partnerki połykają? / Czy połykasz?

  • Tak

    Votes: 219 63,3%
  • Nie

    Votes: 127 36,7%

  • Total voters
    346
G

geralt059

Guest
A jak spotykacie sie z kims tylko na seks i widzicie go pierwszy raz w zyciu, bądz drugi bo się facet "sprawdził" i dojdzie do oralu to robicie z finałem w buzi loda czy raczej bez finału lub wypluwacie? Jaki jest wasz stosunek do tego dziewczyny? :)
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
A jak spotykacie sie z kims tylko na seks i widzicie go pierwszy raz w zyciu, bądz drugi bo się facet "sprawdził" i dojdzie do oralu to robicie z finałem w buzi loda czy raczej bez finału lub wypluwacie? Jaki jest wasz stosunek do tego dziewczyny? :)
drugie spotkanie z gościem, i był finał w ustach
Ale to nie kwestia tego że drugi raz, a raczej że było hmmm "gorąco" i to jest gość któremu pozwoliłabym na wszystko.
 
G

geralt059

Guest
drugie spotkanie z gościem, i był finał w ustach
Ale to nie kwestia tego że drugi raz, a raczej że było hmmm "gorąco" i to jest gość któremu pozwoliłabym na wszystko.
Czyli raczej nie masz problemu z połykaniem na "pierwszym spotkaniu" czynność jak każda inna i zależy od jak cie oczaruje tak? :)
 
G

geralt059

Guest
W jakimś sensie tak, to kwestia jak odbieram gościa, i ile sobie pozwalamy. Poza tym była byś świnią skoro on nie miał problemu z oralem.
No coś w tym jest skoro on nie ma problemu aby łykać twoje śluzy z pochwy to dlaczego ty miałabyś nie połknąć :) A pozwalasz na inne rzeczy typu finał na buzi czy to już raczej zbyt dużo? Jak się do tego odniesiesz? :)
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Nie jestem przykładem który może boć reprezentować, ani jako ja ani na co sobie pozwalam z danym człowiekiem. Ale oczywiście że bym mi pozwoliła. No limit. Ale może tylko dlatego, że mam do niego 10000% zaufania.
 
G

geralt059

Guest
Nie jestem przykładem który może boć reprezentować, ani jako ja ani na co sobie pozwalam z danym człowiekiem. Ale oczywiście że bym mi pozwoliła. No limit. Ale może tylko dlatego, że mam do niego 10000% zaufania.
Jasne rozumiem :) Dziękuje za szczerą odpowiedź :) Ktoś jeszcze jest chętny wypowiedzieć się jak to wyglądało u was na "pierwszym" lub drugim spotkaniu? :)
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Jasne rozumiem :) Dziękuje za szczerą odpowiedź :) Ktoś jeszcze jest chętny wypowiedzieć się jak to wyglądało u was na "pierwszym" lub drugim spotkaniu? :)
Zakładasz, że ludzie mają gotowe scenariusze i według nich postępują? Nawet jeśli mają to tylko sami sobie życie utrudniają i czynią je nudnym i przewidywalnym. Zawsze mnie śmieszyło: "nigdy seksu na pierwszym spotkaniu". I zawsze wtedy pytałem: "to na którym już wolno?" Przecież to zależy od wzajemnego oddziaływania na siebie. Umysły tak się mogą poznać dzięki rozmowom na odległość że pierwsze spotkanie na żywo kończy się dzikim seksem bez żadnych zahamowań. A czasami oddziaływanie jest tak mizerne, że nawet 69 spotkanie nie spowoduje pożaru namiętności.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Jasne rozumiem :) Dziękuje za szczerą odpowiedź :) Ktoś jeszcze jest chętny wypowiedzieć się jak to wyglądało u was na "pierwszym" lub drugim spotkaniu? :)
Zakładasz, że ludzie mają gotowe scenariusze i według nich postępują? Nawet jeśli mają to tylko sami sobie życie utrudniają i czynią je nudnym i przewidywalnym. Zawsze mnie śmieszyło: "nigdy seksu na pierwszym spotkaniu". I zawsze wtedy pytałem: "to na którym już wolno?" Przecież to zależy od wzajemnego oddziaływania na siebie. Umysły tak się mogą poznać dzięki rozmowom na odległość że pierwsze spotkanie na żywo kończy się dzikim seksem bez żadnych zahamowań. A czasami oddziaływanie jest tak mizerne, że nawet 69 spotkanie nie spowoduje pożaru namiętności.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Przecież to zależy od wzajemnego oddziaływania na siebie. Umysły tak się mogą poznać dzięki rozmowom na odległość że pierwsze spotkanie na żywo kończy się dzikim seksem bez żadnych zahamowań.
Podsumowanie w dwóch zdaniach. Ale faceci tego nie kumają.

ps Nawet najbardziej rozsądna i poukładana osoba, z planem co zrobi jest bezbronna jak jest flow.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry