• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie spermy

Czy Wasze partnerki połykają? / Czy połykasz?

  • Tak

    Votes: 219 63,3%
  • Nie

    Votes: 127 36,7%

  • Total voters
    346
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Seks rozpisany na role? nawet seks powinien być emocjonalny. Wtedy jest zabawa.
Otóż właśnie to. Fajnie jest znać upodobania - nawet wręcz trzeba je poznać, by wiedzieć, czy jest sens guziki rozpinać - ale zaplanować się nie da. Ba - może być nawet tak, żę mimo fajnej rozmowy "tutaj" na spotkaniu ni cholery nie chce iskra strzelić. I .... sztuką jest, by i wtedy było sympatycznie i fajnie. Nawet bez seksu.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Otóż właśnie to. Fajnie jest znać upodobania - nawet wręcz trzeba je poznać, by wiedzieć, czy jest sens guziki rozpinać - ale zaplanować się nie da. Ba - może być nawet tak, żę mimo fajnej rozmowy "tutaj" na spotkaniu ni cholery nie chce iskra strzelić. I .... sztuką jest, by i wtedy było sympatycznie i fajnie. Nawet bez seksu.
to jest tylko znanie granic, choć i je czasami można przekraczać, choćby dzięki emocjom
Co do reszty się zgadzam w 100%, ba pójdę dalej, czasami "tutaj" jakoś nie iskrzy "zanadto" a w realu jest ogień :)
Nigdy nie przewidzisz tak do końca co się stanie. Choćbyś miał idealnie rozpisane co i jak.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
No i reasumując - kolega wielce domagał się deklaracji na którym spotkaniu sperma zaczyna być tak pociągająca by ją połknąć. W sumie to nie wiem jak to podsumować :) Właściwie to można krótko podsumować - może być tak, że rozpięcie rozporka męskiego spowoduje ucieczkę. Mimo miłości do spermy nie dojdzie nawet do jej wydobycia :)
 
D

Deleted member 42063

Guest
Z doswiadczenia moge powiedziec ze latwiej jest kiedy mezczyzna nie lezy tylko jest wyzej. Nie musimy walczyc z grawitacja😂 poza tym nie bede przeciez biec przez caly dom do lazienki zeby wypluc a poscieli tez nie chce wymieniac co chwile. Czyli polykanie, innej opcji nie widze😜
 
Kobieta

TylkoMy

Cichy Podglądacz
Teraz jak patrze na ostatnie posty to chyba temat sie lekko zmienil🤣
Właśnie!!!

Kiedyś nie. Teraz tak - połykam. To wszystko zależy od ludzi w związku. Nie zawsze finisz musi być tam. Można nanieść taki balsam na biust, pupę...
Jeśli chcecie ostrzej to na twarz lub - jak ja to nazywam - zdemolowanie migdałków. Musi być chemia (!)... (i fizyka).
Jeśli chodzi o smak? Dobre efekty są po surówce z ananasem i migdałami.

Bon appetit 😉
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Z doswiadczenia moge powiedziec ze latwiej jest kiedy mezczyzna nie lezy tylko jest wyzej. Nie musimy walczyc z grawitacja😂 poza tym nie bede przeciez biec przez caly dom do lazienki zeby wypluc a poscieli tez nie chce wymieniac co chwile. Czyli polykanie, innej opcji nie widze😜
Może jeszcze, z ustami pełnymi spermy, zacząć całować się namiętnie z partnerem. Większość, z którymi to próbowałam, pomimo wcześniejszego wytrysku od razu dostawało potężnej erekcji😋
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Mój pierwszy wytrysk w ustach partnerki przejąłem w szybkim pocałunku, mi się to bardzo podobało, jej niestety sperma nie zasmakowała (delikatnie mówiąc,) i po jeszcze z 2 dojsciach w jej ustach stanowczo tego zabroniła. Cóż dalej mnie pięści oralnie, ale kończę już zawsze gdzie indziej.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Mój pierwszy wytrysk w ustach partnerki przejąłem w szybkim pocałunku, mi się to bardzo podobało, jej niestety sperma nie zasmakowała (delikatnie mówiąc,) i po jeszcze z 2 dojsciach w jej ustach stanowczo tego zabroniła. Cóż dalej mnie pięści oralnie, ale kończę już zawsze gdzie indziej.
Było już o tym. Poeksperymentuj z dietą. W końcu znajdzie coś co jej w Twojej spermie zasmakuje, a Ty będziesz wiedział co zrobi ć by chciała połykać
 
Mężczyzna

andrews99

Cichy Podglądacz
Ostatnio moja dziewczyna pierwszy raz pozwoliła mi skończyć w jej ustach... Niestety za chwilę wszystko wypluła w chusteczkę, nie będę ukrywał, że zrobiło mi się trochę przykro, w sumie znamy się już od dawna, sypiamy ze sobą regularnie, w łóżku pozwalamy sobie na coraz więcej a tu taki zonk. Tłumaczyła to odruchem wymiotnym jaki się pojawił i nieprzyjemnym smakiem spermy. Jak to jest u Was? Czy Wasze partnerki połykają? Macie jakieś "złoty rady" co zrobić aby sperma smakowała lepiej a kobiecie było łatwiej/przyjemni

Ostatnio moja dziewczyna pierwszy raz pozwoliła mi skończyć w jej ustach... Niestety za chwilę wszystko wypluła w chusteczkę, nie będę ukrywał, że zrobiło mi się trochę przykro, w sumie znamy się już od dawna, sypiamy ze sobą regularnie, w łóżku pozwalamy sobie na coraz więcej a tu taki zonk. Tłumaczyła to odruchem wymiotnym jaki się pojawił i nieprzyjemnym smakiem spermy. Jak to jest u Was? Czy Wasze partnerki połykają? Macie jakieś "złoty rady" co zrobić aby sperma smakowała lepiej a kobiecie było łatwiej/przyjemniej ją połknąć?
cześć moja żona pod prysznicem robi mi Loda tylko ja jej nic nie mówię, później się pyta czy już skończyłem, a ja mówię że już tak ale nie obraża się na mnie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry