• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie spermy

Czy Wasze partnerki połykają? / Czy połykasz?

  • Tak

    Votes: 214 63,1%
  • Nie

    Votes: 125 36,9%

  • Total voters
    339

Marcel

Cichy Podglądacz
znam głównie pary gdzie to on chciał tego o czym mówisz, dom dziecko stabilizacja
Tak, tworzenie mitu, jak to "on chciał", to wasz główny fetysz. I ty znasz głównie pary, gdzie to on chciał! Komedia! Oczywiście możemy tak sobie porozmawiać do woli, bo papier, zwłaszcza ten wirtualny, wszystko zniesie, tylko nie zmieni to rzeczywistości.
 
Kobieta

MądraKobieta

Cichy Podglądacz
Kończenie w waginie nie jest moim "spełnieniem marzeń", więc powtórzę to, co powiedziałem wyżej: mnie do tego nie mieszaj. :cautious:

Ciekawe bo ja słyszałam od wszystkich swoich partnerów "proszę mogę do środeczka? nic się nie stanie. PROOOOOOSZĘ" i minka kota ze Shreka :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
OK może jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę ale jednak mam prawo tak uważać skoro słyszałam to wielokrotnie

Marcelowi już nie odpowiadam bo gość nie ma kontaktu z rzeczywistością chyba... Tworzenie mitu ha ha ha
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Ja też nigdy na to nie naciskałem, bo chodziłem na lekcje biologii i wiem, z czym to się może wiązać. To, że trafiałaś na złych partnerów nie oznacza, iż wszyscy faceci są tacy sami.
 
Mężczyzna

Kakarot16

Cichy Podglądacz
Ciekawe bo ja słyszałam od wszystkich swoich partnerów "proszę mogę do środeczka? nic się nie stanie. PROOOOOOSZĘ" i minka kota ze Shreka :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
OK może jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę ale jednak mam prawo tak uważać skoro słyszałam to wielokrotnie

Marcelowi już nie odpowiadam bo gość nie ma kontaktu z rzeczywistością chyba... Tworzenie mitu ha ha ha
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko współczuć yntelygentnych partnerów. Chyba że to Nostradamusy i byli pewni, że nie zajdziesz w ciążę, to pozdro.

Nie, nie muszę kończyć w środku, a że nie używam żadnej antykoncepcji to strzelam gdzie indziej. Choć nie ukrywam, że w środku jest fajnie 🙂
 
S

sianolom

Guest
Kończenie w środku spełnieniem marzeń ? To chyba jakiś zwierzęcy instynkt, coś w stylu poczucia się kimś ważnym ?🤔😅 Albo nieumiejętność kontroli wytrysku, wtedy wiadomo bez stresowo 😂 dla mnie nie ma nic piękniejszego, niż przetrzymanie do końca, wychodzę w ostatniej chwili i ten widok plus (niby przypadkowe) dostrzelenie, aż do twarzy 😍 dla mnie wiadomo satysfakcja najwieksza, co do partnerki to już zależy przeważnie jest krzyk 😂 no a powinna być też satysfakcja, bo tak się tylko udaje gdy podniecenie jest największe 🙊 a znów jak partnerka skończy pierwsza to żeby już jej nie męczyć, to klęcząc nad nią, spoglądając na ciało, kończę za pomoca własnej ręki 🤭
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Ciekawe bo ja słyszałam od wszystkich swoich partnerów "proszę mogę do środeczka? nic się nie stanie. PROOOOOOSZĘ" i minka kota ze Shreka :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Jakich dobierasz sobie kochasiów, tak potem masz. 😂 Ja wyznaję prostą i bezpieczną filozofię głoszącą, iż kobiece usta oraz gardło to najlepsze i najwłaściwsze miejsca na spermę. 😎
OK może jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę ale jednak mam prawo tak uważać skoro słyszałam to wielokrotnie
Uważaj sobie co tam chcesz, tylko nie wrzucaj wszystkich do wora z troglodytami, bo nie każdy facet to jebany prymitywny Janusz. Ja mam klasę, styl i kulturę, a także kocham kino i muzykę. Nie byłem i nie jestem takim zjebem (podobnie jak wielu innych), jak ci, których spotykałaś.
 
K

Kataryna

Guest
Jakich dobierasz sobie kochasiów, tak potem masz. 😂 Ja wyznaję prostą i bezpieczną filozofię głoszącą, iż kobiece usta oraz gardło to najlepsze i najwłaściwsze miejsca na spermę. 😎

Uważaj sobie co tam chcesz, tylko nie wrzucaj wszystkich do wora z troglodytami, bo nie każdy facet to jebany prymitywny Janusz. Ja mam klasę, styl i kulturę, a także kocham kino i muzykę. Nie byłem i nie jestem takim zjebem (podobnie jak wielu innych), jak ci, których spotykałaś.
@MądraKobieta pachnie mi trollem.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Mi akurat kończenie w środku bardzo się podoba, ale przecież to tylko jeden z wielu elementów seksu i bez sensu jest kogokolwiek do czegokolwiek zmuszać.
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Moja żonka uwielbia kiedy tryska do cipki. Nawet jest zawiedziona kiedy skończę na pośladkach, albo na brzuszku. Nie nawidzi za to smaku nasienia i niestety wypluwa niebiański nektar.🤬
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry