• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panowie, wolicie lizać swoje partnerki, czy robić palcówkę?

Mężczyzna

Bartez@34

Cichy Podglądacz
Full service... Palcówka z lizaniem wręcz z połykaniem, całą szerokością języka od dołu do góry z mocniejszym dociśnięciem języka u góry.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
A pani w tym wątku może się wypowiedzieć? Osobiście bardzo lubie jak jestem lizana, ssana, całowana, wypalcowana. Osobiście mogą być te zabawy solo a najlepiej łączone. Palce- usta, usta- język w pochwie- palce i takie tam. Może mnie posuwać dwoma- trzema palcami do utraty tchu, masować i takie tam. Do ciekawskich, chociaż jeszcze nie próbowałam squirtu ani fistingu.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
A pani w tym wątku może się wypowiedzieć? Osobiście bardzo lubie jak jestem lizana, ssana, całowana, wypalcowana. Osobiście mogą być te zabawy solo a najlepiej łączone. Palce- usta, usta- język w pochwie- palce i takie tam. Może mnie posuwać dwoma- trzema palcami do utraty tchu, masować i takie tam. Do ciekawskich, chociaż jeszcze nie próbowałam squirtu ani fistingu.
Dodałabym do tego ten dreszcz, gdy język zsuwa się z warg sromowych w kierunku odbytu😋
 
Mężczyzna

Pandora

Cichy Podglądacz
Mi to jest chyba obojętne, palcówka jest zdecydowanie szybsza i łatwiejsza w wykonaniu. Lubię wyzwania i nie mam problemu ze na drugi dzień boli mnie język więc zawsze zaproponuje lizanie. PS niektóre nie chcą? Nie wiem czemu.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry