• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panowie dominujecie czy zdominowani ?

Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Panowie co wolicie ? Być zdominowanym przez partnerkę, czy dominować? A może to i to???
Z natury jestem uległy, ale potrafię przemienić się w dominanta... A że lubię długi sex, to... Bywało że błagała bym już doszedł bo nie miała siły., A później to odczuwała przez dwa dni.
Lubię gdy kobieta dominuje w stylu bdsm, chętnie bez słowa bezpieczeństwa (ale w tym przypadku musi być silna więź emocjonalna, zaufanie, przyjaźń, zakochanie itp) sam zaś tego nie lubię i się boję jej zrobić krzywdę.
Jeśli chodzi o moją dominację to okazuje ja poprzez bardzo mocny, stanowczy, długi sex. W tym przypadku partnerka musi wpierw sama wcześniej mi opowiedzieć co lubi.

Kurczę nie wiem czy dobrze to wyjaśniłem.😒
 
Mężczyzna

ganymed

Cichy Podglądacz
Przez partnerkę - kobietę - tylko ja górą (ewentualnie po równi). Niczego nie wykluczam, ale na razie nie otworzyłem się na inne klimaty. Bywam za to uległy wobec partnerów, choć nie jest to regułą.
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
Z natury pół na pół, choć dawno nie miałem dominującej partnerki, więc ostatnio tylko ja dominowałem.
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
Mnie to trochę bawi. Muszę się pilnować żeby nie walnąć śmiechem jak jestem "dominowany". Zabawnie jest przy tych próbach ale doceniam otwartość partnerki i nie będę płoszył.
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
No jak ktoś kiedyś juz dostał po mordzie od jakiegoś typa to się zwyczajnie uśmiechnie na taką okazję
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry