• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panowie dominujecie czy zdominowani ?

Kobieta

ad123

Nowicjusz
Panowie co wolicie ? Być zdominowanym przez partnerkę, czy dominować? A może to i to???
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
stroiczekTemat jest tak krótki i jednocześnie tak otwarty, że mozemy tu wylac morze nafty. Często mylone jest pojęcie uległego i zdominowanego na przykład, co nie przekłada sie nijak na rolę we współżyciu partnerów. Celowo dałem treść swego postu j.w. żeby zwrócic na ten "drobiazg" uwagę. Natomiast twierdzenie, że kobieta nie narzuca swej woli w zakresie zabaw erotycznych jest co najmniej wątpliwe. Co do manipulowania, to kobieca specjalizacja - zgoda;)
 
Mężczyzna

Norxham

Cichy Podglądacz
Czasami dominuje swoją żonę i rżnę ją jak dziwkę a czasami ona upokarza mnie mówiąc że inni ją lepiej rżną i mamka lepsze fiuty i dominuje mnie, zakłada klatkę na kutasa itp
 
Mężczyzna

Wielki3232

Biegły Uwodziciel
Czasami dominuje swoją żonę i rżnę ją jak dziwkę a czasami ona upokarza mnie mówiąc że inni ją lepiej rżną i mamka lepsze fiuty i dominuje mnie, zakłada klatkę na kutasa itp
Popieram, mam tak samo, może oprócz tej klatki na kutasie, ale też mi mówi że inni ją lepiej jebali i że mieli większe kutasy
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@col.Greg
@Szar
Nie należy mylić proaktywności z miejscem w hierarchii dominacji.
Jeśli kobieta przejmuje inicjatywę, to właśnie dlatego, że jej partner (jej pan) tego od niej oczekuje lub z radością na to się godzi.
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
@col.Greg
@Szar
Nie należy mylić proaktywności z miejscem w hierarchii dominacji.
Jeśli kobieta przejmuje inicjatywę, to właśnie dlatego, że jej partner (jej pan) tego od niej oczekuje lub z radością na to się godzi.
No tak gdybym kogoś miał i ten ktoś by chciał żebym to ja był tym dominującym to oczywiście zgodził bym się ale nie wiem czy bym potrafił.
 
Mężczyzna

Zwierzak

Cichy Podglądacz
Ja zawsze jestem tą dominującą stroną. Jakoś nie mieści się w mojej głowie, że jakaś kobieta mogłaby przejąć kontrolę nad moją osobą. Bardzo kręci mnie klęcząca przede mną niewiasta.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Jeśli kobieta przejmuje inicjatywę, to właśnie dlatego, że jej partner (jej pan) tego od niej oczekuje lub z radością na to się godzi.
Moje doświadczenia są zupełnie inne i zauważyłem, że to panie z większym libido biorą co chcą. Za to moja żona w życiu codziennym jest dość dominująca, ale w łóżku zdaje się całkowicie na mnie. Nie wiem skąd Ty te teorie bierzesz 😅
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
To nie teorie. Hipergamia działa zawsze. Tylko mężczyzna na wyższym poziomie w hierarchii od kobiety może wywołać u niej pożądanie.
 
Kobieta

ad123

Nowicjusz
Rozumiemiem ,że bycie zdominowanym przez kobiety u was panowie przeważa ???? Czy jednak ktoś lubi bycie dominującym samcem ???
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry