• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ocieranie w autobusie

Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Ja unikam komunikacji miejskiej
Zawsze zaczepiaja czy sie gapią chamsko
A o ocieraniu nawet nie wspomne w zatoczonej komunikacji
Będąc młodym, wracałem z pracy autobusem z kobietą, starsza dużo ode mnie, mężatka. Razem pracowaliśmy ale na różnych działach.. ale zawsze mi się podobala. Niby niechcy to się otarłem, niby niechcący dotknąłem jej dłoni trzymając poręcz... Po kilku tygodniach bzykalismy się jak króliki gdzie popadnie. Nawet w jej mieszkaniu gdy mąż wyszedł do pracy. Gumki pękały taka była jazda. Któregoś dnia powiedziała że to wszystko co teraz dzieje się między nami to właśnie dlatego że się w tym autobusie nigdy przez przypadek ocierałem o nią.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Będąc młodym, wracałem z pracy autobusem z kobietą, starsza dużo ode mnie, mężatka. Razem pracowaliśmy ale na różnych działach.. ale zawsze mi się podobala. Niby niechcy to się otarłem, niby niechcący dotknąłem jej dłoni trzymając poręcz... Po kilku tygodniach bzykalismy się jak króliki gdzie popadnie. Nawet w jej mieszkaniu gdy mąż wyszedł do pracy. Gumki pękały taka była jazda. Któregoś dnia powiedziała że to wszystko co teraz dzieje się między nami to właśnie dlatego że się w tym autobusie nigdy przez przypadek ocierałem o nią.
Super przypadek:devilish:
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Właśnie. Przypadek. Gdyby nie to że ona mi się podobała i w tym autobusie starałem się delikatnie dać jej o tym znać, to nie miał bym z nią tylu przyjemności.
Z dnia dzisiejszego żałuję że wtedy byłem bardzo młody i głupi i niedoświadczony...
Z tego przypadku można sie też sporo dowiedziec o kobietach i dla mnie to jest wartość. Jak równiez z innych relacji kobiet, które często odsłaniają ich charakter i podejście do życia;):LOL:
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
@Golden Retriver a wiesz co jest najlepsze z tej historii?
Że nasz kontakt się zakończył,bo ona zaszła w ciążę. Nie wiem czy przez te cholerne gumki czy ze swoim mężem. Zapewniała mnie że to nie moje, ale pewności nie mam do dziś...

Durny autobus.... 😛🤣
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
@Golden Retriver a wiesz co jest najlepsze z tej historii?
Że nasz kontakt się zakończył,bo ona zaszła w ciążę. Nie wiem czy przez te cholerne gumki czy ze swoim mężem. Zapewniała mnie że to nie moje, ale pewności nie mam do dziś...

Durny autobus.... 😛🤣
Hm...wspomnienia są czasem piekne, a nutka niepewnośći , no cóż ona jest takim pieprzem. I oprocz tego współudział Zarzadu Komunikacji;):)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry