• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ocieranie się o penisa

Mężczyzna

andre9393

Cichy Podglądacz
Pytanie do panów.
Czy lubicie jak wasze panie ocierają się swoim ciałem o wasze penisy? W jakie sytuacjach i jakimi częściami ciała?

Pytanie do pań.
Czy lubicie ocierać się o penisa waszych partnerów? Albo jak oni to robią? Wolicie to robić jak penisy stoją czy są flaczki, a może lubię czuć jak od waszego dotyku zaczynają rosnąć?

Ja uwielbiam przytulać swoją żonę od tyłu w tedy ona przyciska swój tyłek do mojego penisa i zaczyna nim lekko ruszać. Lubię jak to samo robi jak leżymy i przytulam ja od tyłu lubię chwycić jej biodra lekko nią sterować. Albo pod prysznicem jak jesteśmy razem i układam swojego penisa między jej 2 piękne pośladki a ona się wypina i pociera go góra dół albo kręci tyłkiem. Lubię też jak razem gotujemy pod pretekstem że jest mało miejsca ocierac się o jej tyłek chwytając za biodra i lekko dociskając. Super uczucie też jest kiedy przechodzi koło mnie i niby przypadkiem zahaczy mnie ręką. Jak siedzimy na przeciwko siebie i zaczyna pocierać i przyciskać mogą mojego penisa.

Żona mówi że bardzo ją podnieca moment w którym czuje jak mój penis rośnie ale uwielbia też gdy jest twardy i może nim się w ten sposób bawić.

Czasami zaczepia mnie tyłkiem czeka aż mi stanie a potem kładzie rękę i powoli odchodzi zabierając rękę i seksownie się spoglądając. Takie drobne rzeczy ale tak podniecające że zastanawiam się czy tylko ja tak mam :D
 
Mężczyzna

andre9393

Cichy Podglądacz
Niekoniecznie to muszą być "Nasze" Panie 😁
Jak kręci Ciebie coś innego albo ktoś inny to byle byś był zadowolony :) możesz się podzielić swoim zdaniem :)

Ja dodam jeszcze że uwielbiam jak żona ma w tedy legginsy, dresik albo jakieś krótkie spodenki które eksponują fragment tyłka coś pięknego moim zdaniem
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Jak kręci Ciebie coś innego albo ktoś inny to byle byś był zadowolony :) możesz się podzielić swoim zdaniem :)
O swojej bogini napisałem już mnóstwo...w moim przypadku to takie ocieranie subtelne,ledwo namacalne,ale takie po którym po całym ciele przechodzi dreszcz...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry