• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ocieranie w autobusie

Kobieta

Aniko542

Cichy Podglądacz
Nie zawsze takie wpadanie jest z premedytacją. Ja sama pamiętam jak miałam sytuację w autobusie. Wracając z uczelni w zwiewnej, krótkiej kiecce tłum napłynął do środka, przez co ja tyłem przycisnęłam faceta pod okno. Jechaliśmy przez parę minut, aż w końcu poczułam twardy konar wbijający się w pośladki. Nie powiem trochę mnie to podkręciło, bo facet był niczego sobie -+ 40 i elegancko ubrany 😜 Nie mogłam się ruszyć przez tłok, a i uwagi też nie zwrócę bo przecież to nie jego wina. Przejechaliśmy 3 przystanki i wysiadłam, ale nie miałam odwagi by się obrócić i spojrzeć na reakcję 😆. Żadnego natarczywego ocierania, więc nie było bo łatwo można to zauważyć jak zbok próbuje napierać, mi na szczęście tak się nie zdarzyło.
 
Mężczyzna

Wulgarnyy

Nowicjusz
Raz pijana koleżanka opowiadała, że jakiś typ się do niej „przyczepił” w tramwaju. Mówiła, że było dużo ludzi i nie mogła za bardzo zrobić ruchu, ani nie chciała robić sceny, ale poczuła, że ma erekcje. Mówiła, że była w szoku gdy poczula jak jest duży i nie mogła uwierzyć, że to to. Niby opowiadał z szokiem, ale dało się wyczuć, że trochę się jej to podobało 🤫
 
Mężczyzna

Icarium

Seks Praktykant
Albo czy taka wysoka ma szanse na znalezienie faceta:unsure::LOL:
To zależy, w obecnych czasach trochę mniejsza szansę, ale kiedyś dawno dawno temu, gdzie jeszcze stadiony zapełniały kapele metalowe a nie Pani Swift, jeździły takie autobusy, które miały kopcące silniki i nie były zbyt szczelne wówczas siedzący na tzw zadzie (czyli z tyłu autobusu) mogli zostać nieco okopceni z powodu niskiej szczelności nadwozia takiego pojazdu. Efekt taki, że łątwniej było tym wysokim Paniom poznać jakiegoś Czada, który właśnie uległ czasowej inhalacji oparami autokarowego diesla.
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
To zależy, w obecnych czasach trochę mniejsza szansę, ale kiedyś dawno dawno temu, gdzie jeszcze stadiony zapełniały kapele metalowe a nie Pani Swift, jeździły takie autobusy, które miały kopcące silniki i nie były zbyt szczelne wówczas siedzący na tzw zadzie (czyli z tyłu autobusu) mogli zostać nieco okopceni z powodu niskiej szczelności nadwozia takiego pojazdu. Efekt taki, że łątwniej było tym wysokim Paniom poznać jakiegoś Czada, który właśnie uległ czasowej inhalacji oparami autokarowego diesla.
A Ty chłopczyku jeździłeś takim starym autobusem czy znasz z opowieści ?
 
Mężczyzna

Icarium

Seks Praktykant
Ojejku ale bym obejrzała. Tylko temu mojemu na ręce musiałabym z pierwszego piętra wskoczyć.
Jezu nie, albo nie lepiej tak obejrzyj, faceci uwielbiają ten film, tylko wstydzą się przyznać. to świetny pomysł, że chcesz go ze swoim facetem obejrzeć, myśle, że świetny pomysł to robić stopklatkę i śpiewać tytułową piosenkę.
@Golden Retriver a tak mi się napisało, Dog, nie dog, ale z czystej zazdrości niech k...wa facet nie ma tak lekko.
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Jezu nie, albo nie lepiej tak obejrzyj, faceci uwielbiają ten film, tylko wstydzą się przyznać. to świetny pomysł, że chcesz go ze swoim facetem obejrzeć, myśle, że świetny pomysł to robić stopklatkę i śpiewać tytułową piosenkę.
@Golden Retriver a tak mi się napisało, Dog, nie dog, ale z czystej zazdrości niech k...wa facet nie ma tak lekko.
A zaraz go zapytam 🤪
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Macie pozdrowienia, ale muszę przyznać, nie widziałam nigdy bardziej przerażonego wzroku. Jak mu powiedziałam o co chodzi odpowiedział ," o kurwa Eli obejrzę z Tobą co zechcesz ale nie wiesz jak się cieszę, że to tylko te dwa oszołomy drą łacha i że ty też nie myślałaś na poważnie"
Czekam tylko na propozycje "a może Predatorka obejrzymy " po raz setny dodam.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Macie pozdrowienia, ale muszę przyznać, nie widziałam nigdy bardziej przerażonego wzroku. Jak mu powiedziałam o co chodzi odpowiedział ," o kurwa Eli obejrzę z Tobą co zechcesz ale nie wiesz jak się cieszę, że to tylko te dwa oszołomy drą łacha i że ty też nie myślałaś na poważnie"
Czekam tylko na propozycje "a może Predatorka obejrzymy " po raz setny dodam.
Dzięki, pozdrawiam. ( zasnę spokojny):D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry