• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O kim ostatnio fantazjowaliśmy

Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Ja ostatnio ciągle fantazjuje o przyjaciółce mojej dziewczyny, kiedyś doszło między nami do 4kąta...i od tamtej pory często o niej myślę, urodą nie przewyższa może mojej kobiety, natomiast jest w niej coś specjalnego, magicznego dodatkowo ostatnio zrzuciła parę kilo i się dość mocno opaliła :p. Mam straszną ochotę coś z nią zadziałać, chętnie bym wylizał jej cipkę..... W weekend byliśmy ją odwiedzić, chodziła w bluzce bez stanika...chciałem zobaczyć znowu jej cycki ah.
Coś mi się wydaje, że zdradzisz dziewczynę, bo skoro to partnerka z 4-kąta [a kto był trzeci?] Ciebie tak podnieca, to do tego to zmierza
 
A

admadrpc01

Guest
Coś mi się wydaje, że zdradzisz dziewczynę, bo skoro to partnerka z 4-kąta [a kto był trzeci?] Ciebie tak podnieca, to do tego to zmierza
Byłem ja moja dziewczyna, ta właśnie koleżanka i jej chłopak. Nie wytłumaczyłem :D Doszło do tego na domówce, byliśmy trochę pijani, zaczęliśmy grać w jakieś sex wyzwania i tak jakoś wyszło, że skończyliśmy w łóżku, natomiast do finału nie doszło..
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
O Bogusławie Pawelec vel Emmie Dax - szkoda że nieco zapomnianej, bo moim zdaniem to jedno z najlepszych ciał lat 80. Fantazjowałem, że jest moją nauczycielką, którą jako 16 latek spotykam na wakacjach na Helu i nawiązuję z nią romans; bzykamy się na wydmach, w lesie i w hotelu, pływamy nago w świetle księżyca, ona uczy mnie paru nowych pozycji i rodzajów seksu.... 🥴:D

 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Ja pieszczę sobie małego fantazjując i marząc o nagiej i podnieconej chrupce , która wlycha mi swojà mokrą cipunię do ust.
Często się masturbuję oglądając jej cudowny squirt , mega mnie podnieca jej cudowne podniecenie ❤
Cudowna chrupcia dupcia ❤
 
Mężczyzna

pawelm

Cichy Podglądacz
O spotkaniu z piękną kobietą chojnie obdarzoną przez naturę. Z dużym, ładnym biustem.
Bluzeczka z dekoltem lub nie dopięta koszula odsłaniająca cudowny rowek pomiędzy piersiami...
Spojrzenia... muśnięcia... delikatny pocałunek... przeradzający się w nie pohamowany namiętny sex.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
O mojej koleżance z pracy. Niezły lachon i na imprezie firmowej dawała BARDZO do zrozumienia, że nie widzi problemu abyśmy skończyli w łóżku, ale wcześniej się nasluchala jak mi jest dobrze z partnerką i byłoby niezręcznie skorzystać. I za dużo oczu patrzyło i widziało jak ją spławiam. Potem sobie pofantazjowalem :)

Co się odwlecze...
 
Mężczyzna

mymymy887

Cichy Podglądacz
Również o żonie kolegi.. kiedy się spotykamy w wspólnym gronie , da się odczuć i widać to że słodzimy swoim partnerką zupełnie nie planując tego , wspólna rozmowa sama zbiega na niebezpieczne i gorące tematy🙉a co jest w tym wszystkim najfajniejsze, to ze wszystko dzieje się samo i da się odczuć ze zaczyna się to podobać coraz bardziej..😜
Az przyjdzie komuś do płaczu zawsze ktoś w takich sytuacjach cierpi
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Z kim to zrobisz? Fetysze i perwersje 1
K Odeszłam od męża...,kim się stałam? Seks 81
M Jeśli czworokąt to z kim? Seks 3
NiegrzecznaAshley Za czym/kim tęsknicie? Poza tematem 142
T Cyber? gdzie? z kim? i jak? Ogłoszenia 9

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry