• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O kim ostatnio fantazjowaliśmy

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
W mojej firmie ostatnio jest "moda" na dużą rotację pracowników i tak się złożyło, że też w imię "równości" jest nacisk na zatrudnianie większej ilości kobiet (choć profil firmy dość męski). Więc jest o czym fantazjować.
Najbardziej kręci mnie jedna panna, żaden ideał, niska, uroda dość przeciętna... ALE. Jak się zatrudniała to była szarą myszką, teraz to zupełnie inna kobieta i ten progres mnie kręci. Jak dorzucę do fantazji z nią jeszcze pannę z księgowości (chłopaczyca ale w zajebisty erotyczny sposób) to mam komplecik 🙃
 
Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
W mojej firmie ostatnio jest "moda" na dużą rotację pracowników i tak się złożyło, że też w imię "równości" jest nacisk na zatrudnianie większej ilości kobiet (choć profil firmy dość męski). Więc jest o czym fantazjować.
Najbardziej kręci mnie jedna panna, żaden ideał, niska, uroda dość przeciętna... ALE. Jak się zatrudniała to była szarą myszką, teraz to zupełnie inna kobieta i ten progres mnie kręci. Jak dorzucę do fantazji z nią jeszcze pannę z księgowości (chłopaczyca ale w zajebisty erotyczny sposób) to mam komplecik 🙃
O tak, taka metamorfoza uruchamia wyobraźnię. :)
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
W mojej firmie ostatnio jest "moda" na dużą rotację pracowników i tak się złożyło, że też w imię "równości" jest nacisk na zatrudnianie większej ilości kobiet (choć profil firmy dość męski). Więc jest o czym fantazjować.
Najbardziej kręci mnie jedna panna, żaden ideał, niska, uroda dość przeciętna... ALE. Jak się zatrudniała to była szarą myszką, teraz to zupełnie inna kobieta i ten progres mnie kręci. Jak dorzucę do fantazji z nią jeszcze pannę z księgowości (chłopaczyca ale w zajebisty erotyczny sposób) to mam komplecik 🙃
Kompletny obraz to ja mam😉
Szacuneczek👍
 
Mężczyzna

Matt123

Cichy Podglądacz
Ja o żonie kolegi, ma takie mega fajne i wielkie cycki włożył bym w nie kutasa
Również o żonie kolegi.. kiedy się spotykamy w wspólnym gronie , da się odczuć i widać to że słodzimy swoim partnerką zupełnie nie planując tego , wspólna rozmowa sama zbiega na niebezpieczne i gorące tematy🙉a co jest w tym wszystkim najfajniejsze, to ze wszystko dzieje się samo i da się odczuć ze zaczyna się to podobać coraz bardziej..😜
 
Mężczyzna

AdamIza1991

Cichy Podglądacz
Ja teraz leżę i myśle sobie o tym ze przychodź właśnie koleżanka mojej kobiety …. Jest lekko zmieszana ze przyłapała mnie na waleniu sobie konia … ale podoba się jej to… i nie przestaje ! ❤️❤️Po czym podchodzi do mnie odwraca się tyłem i wypina !!! A ja liże od od tyły . Po czym wstaje i wsadzam go po same jaja 😈😈😈😍😍😍😍😍😍
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Ja teraz leżę i myśle sobie o tym ze przychodź właśnie koleżanka mojej kobiety …. Jest lekko zmieszana ze przyłapała mnie na waleniu sobie konia … ale podoba się jej to… i nie przestaje ! ❤️❤️Po czym podchodzi do mnie odwraca się tyłem i wypina !!! A ja liże od od tyły . Po czym wstaje i wsadzam go po same jaja 😈😈😈😍😍😍😍😍😍
Może zaproponuj im trójkąta?
 
A

admadrpc01

Guest
Ja ostatnio ciągle fantazjuje o przyjaciółce mojej dziewczyny, kiedyś doszło między nami do 4kąta...i od tamtej pory często o niej myślę, urodą nie przewyższa może mojej kobiety, natomiast jest w niej coś specjalnego, magicznego dodatkowo ostatnio zrzuciła parę kilo i się dość mocno opaliła :p. Mam straszną ochotę coś z nią zadziałać, chętnie bym wylizał jej cipkę..... W weekend byliśmy ją odwiedzić, chodziła w bluzce bez stanika...chciałem zobaczyć znowu jej cycki ah.
 
A

admadrpc01

Guest
Również o żonie kolegi.. kiedy się spotykamy w wspólnym gronie , da się odczuć i widać to że słodzimy swoim partnerką zupełnie nie planując tego , wspólna rozmowa sama zbiega na niebezpieczne i gorące tematy🙉a co jest w tym wszystkim najfajniejsze, to ze wszystko dzieje się samo i da się odczuć ze zaczyna się to podobać coraz bardziej..😜
Działaj, może uda się jakiś wspólny 4kącik hehe :D Widzę, że do tego to zmierza, wzajemne komplementacje i pikantne tematy
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Z kim to zrobisz? Fetysze i perwersje 1
K Odeszłam od męża...,kim się stałam? Seks 81
M Jeśli czworokąt to z kim? Seks 3
NiegrzecznaAshley Za czym/kim tęsknicie? Poza tematem 142
T Cyber? gdzie? z kim? i jak? Ogłoszenia 9

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry