• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O kim ostatnio fantazjowaliśmy

Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
O koledze który kiedyś, jak byłem pijany, wymacał i wylizał moja żonkę w drugim pokoju, żona na drugi dzień mi opowiadała jak ja lizał po cipce i paluszkami penetrował jej cipkę a ona mu ostro obciagała aż się spuścił na jej cycki
 
A

AncymonX

Guest
Teraz fantazjuje o dwóch przyjaciółka mojego chłopaka. Obie wydają się trochę zboczone, mniam :)
Dawno, dawno temu fantazjowałem o nauczycielce matematyki. Żonie marynarza. Oczywiście wiernej swoim sekretom :LOL: Pojechała z nami na jakiś obóz szkolny w domki nad jeziorem. Miała jeden domek z młodym W-F'istą ale jednak realnie wiernym swojej małżonce. Któregoś dnia już nocną porą wpadła pijana do naszego domku i rozpierdaczyła szklanki i butelki po wódce jakie nie zdążyliśmy przed nią schować. Podobnie zdemolowała, a może bardziej, wyposażenie w domkach innych uczniów. Jak się później okazało, miała palny odnośnie swojego kolegi ale nie doszły... do skutku. Rycząca czterdziestka o niezłym temperamencie czegoś tej nocy potrzebowała. Ależ żałowałem ze nie zgarnąłem ją mówiąc "Elu pójdziesz ze mną na spacer?". Byłem wtedy zbyt młody i zbyt mało pijany aby sięgnąć po marzenie każdego nastolatka. Mam wrażenie że istniała realna szansa. Teraz już przepadło, trudno wrócić do czasów szkolnych :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Z kim to zrobisz? Fetysze i perwersje 1
K Odeszłam od męża...,kim się stałam? Seks 81
M Jeśli czworokąt to z kim? Seks 3
NiegrzecznaAshley Za czym/kim tęsknicie? Poza tematem 142
T Cyber? gdzie? z kim? i jak? Ogłoszenia 9

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry