• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

Reko

Cichy Podglądacz
O siostrze bliźniaczce, jak zwykle. Nigdy nic ze sobą nie robiliśmy ale fantazjować o tym bardzo lubię. Zwłaszcza jak ją wcześniej trochę popodglądam w łazience. Czasem wydaje mi się, że ona wie, że ją podglądam i wtedy porusza się tak... jakby bardziej zmysłowo, erotycznie.
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja ostatnio o tym, ze młoda, sliczna, niziutka i drobna sasiadka chce zebym z kolegami przestawil jej naroznik (ubrana w krotka spodniczke, bez majtek). Ktora w zamian za pomoc wypina sie I mowi wyruchajcie mnie mocno w kazda dziurke na raz. I potem prosić zeby kazdy saucil jej sie do budzi a ona ze smakiem polyka
 
Mężczyzna

KosmosLBN

Nowicjusz
Ja ostatnio o tym, ze młoda, sliczna, niziutka i drobna sasiadka chce zebym z kolegami przestawil jej naroznik (ubrana w krotka spodniczke, bez majtek). Ktora w zamian za pomoc wypina sie I mowi wyruchajcie mnie mocno w kazda dziurke na raz. I potem prosić zeby kazdy saucil jej sie do budzi a ona ze smakiem polyka
Mógłbym o tym samym pofantazjować ;) w punkt ;)
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
O tym, jak mój dobry kolega, w którym jestem zauroczona, bierze mnie ostro od tyłu, daje mi klapsy w dupcię, i nazywa mnie swoją kurewką rozkoszy, a gdy dochodzimy, łapie mnie mocniej za biodra, i jedzie we mnie coraz mocniej, i spuszcza mi się na tyłeczek. Potem klękam przed nim i wysysam z niego resztki spermy, po czym milutko się nim zajmuję ustami. Dochodzi mi na buźkę, i każe się wypiąć na łóżku. Liże mnie milutko i wkłada paluszki, aż dochodzę intensywnie, po czym błagam go napalona, żeby mnie jeszcze raz wyruchał i zaspokoił się we mnie 🥵
 
Mężczyzna

KosmosLBN

Nowicjusz
Mi ostatnio zdarza się fantazjować o mojej koleżance. Wyobrażam sobie ją jak opiera się o blat a ja zachodzę ją od tyłu chwytam za biodra i przyciągam ją do siebie. Ona kręci swoim malutkim tyłeczkiem ocierając się o mnie a ja w tym czasie rozpinam jej spodnie, zdejmuje je, to samo robię ze swoimi i posuwam ją od tyłu jednocześnie trzymając ją za idealnie mieszczące się w moich dłoniach cycuszki i całuje ją po szyjce. Zawsze jak ją widzę to wyobrażam sobie taki scenariusz...😶
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry