• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Ja ostatnio siedziałem na Skype ze znajomymi i pod koniec zostałem na chwilę sam z koleżanką i mnie naszło takie marzenie, że ona mnie nieśmiało prosi, żebym pokazał jak się masturbuję, bo nigdy nie widziała jak facet to robi i ją to podnieca. I po chwili patrzenia sama zaczyna się dotykać.
Ale niestety, to marzenie ściętej głowy więc, zrobiłem to po zakończonej rozmowie, myśląc o tym 🤤
 
Mężczyzna

Reko

Cichy Podglądacz
Od zeszłej soboty moje fantazje o siorce stały się realem. W końcu się odważyłem i dostałem , co chciałem, a nawet więcej, a przez następne dni popróbowaliśmy różnych rzeczy :) Na początku trudno było ją namówić na pocałunki w usta ale teraz... jak się do mnie przyssie od razu robi się taka mokra, że aż miło . Pełnego seksu jeszcze nie było, bo chociaż Hania poszła do gina i dostała tabsy, to one na 100% będą dopiero działać po następnej miesiączce. Więc na razie czekamy z naszym pierwszym razem (i kolejnymi :) Ale zabawa jest przednia! Nie potrafimy chwili obok siebie usiedzieć żeby nie pakować sobie wzajemnie ręki w majtki. A najlepsze, że już od dawna czekała żebym zrobił pierwszy krok, fantazjowała o mnie, podglądała i prowokowała, a ja się cykałem!
Hania wie, że tu piszę, siedzi obok i nie ma nic przeciwko temu. Ubawiły ją moje wcześniejsze wpisy.
 
Mężczyzna

Nico666

Seks Praktykant
Od zeszłej soboty moje fantazje o siorce stały się realem. W końcu się odważyłem i dostałem , co chciałem, a nawet więcej, a przez następne dni popróbowaliśmy różnych rzeczy :) Na początku trudno było ją namówić na pocałunki w usta ale teraz... jak się do mnie przyssie od razu robi się taka mokra, że aż miło . Pełnego seksu jeszcze nie było, bo chociaż Hania poszła do gina i dostała tabsy, to one na 100% będą dopiero działać po następnej miesiączce. Więc na razie czekamy z naszym pierwszym razem (i kolejnymi :) Ale zabawa jest przednia! Nie potrafimy chwili obok siebie usiedzieć żeby nie pakować sobie wzajemnie ręki w majtki. A najlepsze, że już od dawna czekała żebym zrobił pierwszy krok, fantazjowała o mnie, podglądała i prowokowała, a ja się cykałem!
Hania wie, że tu piszę, siedzi obok i nie ma nic przeciwko temu. Ubawiły ją moje wcześniejsze wpisy.
Także zabawiamy się ze siostrą, z tym że od wielu lat.
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Od zeszłej soboty moje fantazje o siorce stały się realem. W końcu się odważyłem i dostałem , co chciałem, a nawet więcej, a przez następne dni popróbowaliśmy różnych rzeczy :) Na początku trudno było ją namówić na pocałunki w usta ale teraz... jak się do mnie przyssie od razu robi się taka mokra, że aż miło . Pełnego seksu jeszcze nie było, bo chociaż Hania poszła do gina i dostała tabsy, to one na 100% będą dopiero działać po następnej miesiączce. Więc na razie czekamy z naszym pierwszym razem (i kolejnymi :) Ale zabawa jest przednia! Nie potrafimy chwili obok siebie usiedzieć żeby nie pakować sobie wzajemnie ręki w majtki. A najlepsze, że już od dawna czekała żebym zrobił pierwszy krok, fantazjowała o mnie, podglądała i prowokowała, a ja się cykałem!
Hania wie, że tu piszę, siedzi obok i nie ma nic przeciwko temu. Ubawiły ją moje wcześniejsze wpisy.
Welcome to patologyland. Sry ale nie jest normalne pakować siorce swojego języka do ust a ręki do jej majtek
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry