• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

Reko

Cichy Podglądacz
Welcome to patologyland. Sry ale nie jest normalne pakować siorce swojego języka do ust a ręki do jej majtek
Nie oceniaj. To forum dyskusyjne i każdy ma prawo przedstawiać to swoje poglądy i upodobania. Ty masz prawo do swoich i ja to szanuję, a Ty szanuj moje. Nie oceniaj, nie wystawiaj cenzurek i nie wartościuj.
Chodzimy z siostrą do bardzo tolerancyjnego liceum. Jest w pierwszej 10-ce najbardziej tolerancyjnych szkół średnich w Polsce. W każdej klasie są pary gejowskie, lesbijskie, są osoby trans, same lub w związkach i nikomu to nie przeszkadza, ani wśród uczniów, ani wśród nauczycieli. W szkole jest też kilka par tworzonych przez rodzeństwa. Nie afiszują się z tym ale i nie ukrywają. Wszyscy o nich wiedzą i nikogo to nie dziwi, nikomu nie przeszkadza, ani wśród uczniów ani wśród nauczycieli.
 

Marcel

Cichy Podglądacz
Nie oceniaj. To forum dyskusyjne i każdy ma prawo przedstawiać to swoje poglądy i upodobania. Ty masz prawo do swoich i ja to szanuję, a Ty szanuj moje. Nie oceniaj, nie wystawiaj cenzurek i nie wartościuj.
Chodzimy z siostrą do bardzo tolerancyjnego liceum. Jest w pierwszej 10-ce najbardziej tolerancyjnych szkół średnich w Polsce. W każdej klasie są pary gejowskie, lesbijskie, są osoby trans, same lub w związkach i nikomu to nie przeszkadza, ani wśród uczniów, ani wśród nauczycieli. W szkole jest też kilka par tworzonych przez rodzeństwa. Nie afiszują się z tym ale i nie ukrywają. Wszyscy o nich wiedzą i nikogo to nie dziwi, nikomu nie przeszkadza, ani wśród uczniów ani wśród nauczycieli.
Różnica jest taka, że homoseksualizm jest legalny - w przeciwieństwie do kazirodztwa, które jest karalne.
 
Mężczyzna

Reko

Cichy Podglądacz
Nie tak do końca. Są kraje (np Szwajcaria) gdzie nie jest to przestępstwem, a polskim orzecznictwie sądowym nie ani jednego wyroku skazującego za współżycie z rodzeństwem, za obopólną zgodą osób pełnoletnich. A jak widać z wpisów na tym forum, otrzymywanych lajków, a przede wszystkim z prywatnej korespondencji i prywatnych czatów większość rodzeństw coś tam ze sobą eksperymentowało i to ich sprawa; nie robią tym nikomu żadnej krzywdy.
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Nie tak do końca. Są kraje (np Szwajcaria) gdzie nie jest to przestępstwem, a polskim orzecznictwie sądowym nie ani jednego wyroku skazującego za współżycie z rodzeństwem, za obopólną zgodą osób pełnoletnich. A jak widać z wpisów na tym forum, otrzymywanych lajków, a przede wszystkim z prywatnej korespondencji i prywatnych czatów większość rodzeństw coś tam ze sobą eksperymentowało i to ich sprawa; nie robią tym nikomu żadnej krzywdy.
Nie przekonałeś mnie. To chore i swojego zdania na ten temat nie zmienię. Pozdro!
 
Mężczyzna

Biszkopt

Nowicjusz
O bratanicy ,jak patrzy na fiutka kiedy sikam a potem mi go masuje do wytrysku.
Ona bierze prysznic ,ja już nie mogę wytrzymać bo mi się lać chce,wchodze do łazienki a ona jest za parawanem prysznica a kibelek stoi obok ,wyciągam ptaszka i sikam a ona zerka zza zasłonki ,potem bierze mi go do ręki i masuje .
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
większość rodzeństw coś tam ze sobą eksperymentowało
No tutaj to pojechałeś po bandzie.
Pokaż mi choćby tu na forum kilka osób, które podzielają Twoje zdanie o współżyciu z rodzeństwem. Jakiś tam promil pewnie tak, ale na pewno nie większość. Dysponujesz jakimiś badaniami na ten temat?
Raczej zdecydowana większość, łącznie ze mną uważa, że to jest chore.
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Ja się rozstałem z dziewczyną i myślę coraz bardziej żeby się zeszmacić i spotkać z jakimś facetem który mnie wyruchał i któremu bym ciągnął jak dziwka.
 

Kogucik69

Podrywacz
Od zeszłej soboty moje fantazje o siorce stały się realem. W końcu się odważyłem i dostałem , co chciałem, a nawet więcej, a przez następne dni popróbowaliśmy różnych rzeczy :) Na początku trudno było ją namówić na pocałunki w usta ale teraz... jak się do mnie przyssie od razu robi się taka mokra, że aż miło . Pełnego seksu jeszcze nie było, bo chociaż Hania poszła do gina i dostała tabsy, to one na 100% będą dopiero działać po następnej miesiączce. Więc na razie czekamy z naszym pierwszym razem (i kolejnymi :) Ale zabawa jest przednia! Nie potrafimy chwili obok siebie usiedzieć żeby nie pakować sobie wzajemnie ręki w majtki. A najlepsze, że już od dawna czekała żebym zrobił pierwszy krok, fantazjowała o mnie, podglądała i prowokowała, a ja się cykałem!
Hania wie, że tu piszę, siedzi obok i nie ma nic przeciwko temu. Ubawiły ją moje wcześniejsze wpisy.
A w tej bajce były smoki?
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
większość rodzeństw coś tam ze sobą eksperymentowało
Bardzo w to wątpię. Dla mnie siostra jest aseksualna i z takimi samymi opiniami się spotykałem.
to ich sprawa; nie robią tym nikomu żadnej krzywdy.
Gorzej jak wyjdzie z tego dziecko. Wtedy oboje odpowiadają za stworzenie człowieka, który ma duże szanse na choroby genetyczne. Nie na darmo tępi się takie praktyki.
 
Mężczyzna

maly2298

Cichy Podglądacz
Fantazja o tym jak zawiązuje oczy mojej Żonie potem kładę ją na łóżko i zaczynam się nią bawić.Po chwili do pokoju wchodzi nie znajomy mężczyzna i się zamieniamy ale Ona wcale o tym nie wie a ja się temu przyglądam.
 
Mężczyzna

Reko

Cichy Podglądacz
Bardzo w to wątpię. Dla mnie siostra jest aseksualna i z takimi samymi opiniami się spotykałem.

Gorzej jak wyjdzie z tego dziecko. Wtedy oboje odpowiadają za stworzenie człowieka, który ma duże szanse na choroby genetyczne. Nie na darmo tępi się takie praktyki.
Ja z innymi. A co do dziecka, to od tego jest antykoncepcja.
 
Mężczyzna

Zuo111

Cichy Podglądacz
O żonie kolegi, jak mi się oddaje na oczach męża i o nim samym, że do niej dołącza i razem mi obciągają.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry