• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Kogucik69

Podrywacz
Że jakiś obcy facet w męskiej toalecie obciąga mi kutasa. Spotykamy się przy pisuarze, on zerka, łapie mojego penisa i zaczyna się nim bawić. Potem bierze go do buzi. Zamykamy się w toalecie. Rozbieramy i ja robię to samo mu. Później zdejmuje mi skarpetki i zajmuje się jego stopami. Liże, wącham. On w tym samym czasie delikatnie mi trzepie
Akcja przy pisuarze mi się marzy od dawna 🥵🥵
 
  • Like
Reactions: tpo
Kobieta

kklaudek

Cichy Podglądacz
Ja często wyobrażam sobie jak mnie ktos w zapchanym, tramwaju czy autobusie dotyka. Oboje stoimy ją do niego tyłem, nie wiem kto ale czuję ręce na moich biodrach. Czuję jak się dociska do moich pośladków jak ja w letniej sukience jestem. Nie wysiadam na swoim przystanku bo się mokra robię, jemy coraz bardziej staje i ociaranie staje się rytmiczne. Palce muskają moje gole uda a ja zadzieram sukienkę żeby mógł dotykać przyrodzeniem moich pośladków. On otwiera rozporek i bez penetracji tak się kusimy. Nawet pisząc o tym jedna ręka pod kołdra jest obecnie...
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja często wyobrażam sobie jak mnie ktos w zapchanym, tramwaju czy autobusie dotyka. Oboje stoimy ją do niego tyłem, nie wiem kto ale czuję ręce na moich biodrach. Czuję jak się dociska do moich pośladków jak ja w letniej sukience jestem. Nie wysiadam na swoim przystanku bo się mokra robię, jemy coraz bardziej staje i ociaranie staje się rytmiczne. Palce muskają moje gole uda a ja zadzieram sukienkę żeby mógł dotykać przyrodzeniem moich pośladków. On otwiera rozporek i bez penetracji tak się kusimy. Nawet pisząc o tym jedna ręka pod kołdra jest obecnie...
Wydaje mi się że, w takiej sytuacji nie wytrzymał bym i mój kutas obejrzał by twoja cipkę od środka
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Himeros

Cichy Podglądacz
O tym, że wracam z pracy do domu i zastaję żonę nagą w salonie z 2 kolegami: jeden rucha ją od tyłu a drugiemu robi loda...
Zauważa mnie i - nie speszona - mówi, że obiad na kuchence i żebym sobie przygrzał bo ona tu musi skończyć...
Idę więc do kuchni i jem obiad w akompaniamencie ich jęków dobiegających z salonu. Potem wchodzę i grzecznie pytam panów czy się czegoś napiją...
Robię im drinki i czekam w fotelu aż skończą ruchać moją żonę, po czym na ich polecenie rozbieram się i im usługuję... Aż w nagrodę mogę wylizać cipkę żony z ich spermy.
Wychodząc chwalą żonę, że jest dobra dupa i chętnie daje, więc wkrótce znów nas odwiedzą...
A ja szczęśliwy trzepię sobie patrząc jak ona drzemie sobie naga na sofie spełniona :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Ja o tym , że jestem na imprezie w jakiejś żeńskiej szkole , są dziesiątki ślicznych dziewcząt między którymi chodzę nagi od jednej do drugiej , i liżę ich cipki , jedna po drugiej...
Nigdy nie mam dosyć lizania cipek
Kiedyś upiłem się z prześliczną dziewczyną kolegi i lizałem jej cipunię calutką noc , raz po raz , ze trzydzieści razy , przez jakieś 12 godzin :)
Tak mnie ta dziewczyna podniecała , że pierwszy wytrysk w majtki miałem kiedy nachylałem się nad jej mokrym i pachnącym kroczem. Poczułem jej zapach i już było po zabawie :)
Cudownie wyglądała leżąc tak z gołą pupą i rozsuniętymi udami , dostępna dla mnie jak sobie zamarzę
Troszkę wstydziła się cudownych malutkich piersi wiec leżała w koszulce
Cudownie podniecająca diewczyna - Tatiana
Kiedy przestawałem ją lizać , żeby mój języczek troche odpoczął , robiłem jej wtedy palcóweczkę , i tak na przemian
Momentami traciła kontakt z rzeczywistością przy intensywnym orgazmie , i wtedy popuszczała siusiu
Pokochaĺem ten widok ❤
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Może nie to, że się sam masturbowałem, ale moja partnerka zajmowała się mną ręcznie, a ja fantazjowałem w tym czasie, że robi to jej siostra... Milutko było :p
 

Irmici

Cichy Podglądacz
Ostanio myślałem o gorących 16 latkach które mnie podrywały mnie na robionej prezentacji w szkole. Przychodziły grupy od 8-10 uczniów najgorszą grupa była ostania ja w klasie siedzę wchodzą dwie pany mówią że reszta przyjedzie za dziesięć min bo coś tam... Nie wnikalem. Chwilę rozmawiamy z ich strony lecą dwuznaczne teksty,( co ja miałem w głowie żeby z nimi dwiema robić ) za chwilę wchodzi reszta grupy A tam same kobiety i zaczęło się 😄😄😄😄 szczucie wspołczuje nauczycielom 😄😄😄😄
 
Mężczyzna

Porco

Podrywacz
Że siedzę na krześle a laska wali mi konia będąc za mną opowiada mi jak by się ze mną jebała
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Maniek29

Cichy Podglądacz
- O tym jak biorę moją żonę na ostro z nieznajomym.
- jak robi mi loda podczas jazdy
- o tym że żona siedzi mi na twarzy - ja liże jej cipkę a inna laska robi mi loda i wkłada mi palec w tyłek.
- o tym jak posuwam w tylek jakaś blondynkę pod prysznicem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry