• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

L

lucyfer69

Guest
Ja uwielbiam marzyć o kobiecie w pończoszkach i szpilkach jak mnie to kręci. Uwielbiam sterczącym członkiem ocierać się o takie nóżki doprowadza mnie to do szału. Kocham taki widok ,kobieta w szpilkach jest jak mityczna Afrodyta , jak mnie jara żona kolegi ona zawsze szpilki spódniczka i czarne rajstopy . Do szału mnie doprowadza.
 
Kobieta

Kalamarapaksaa

Nowicjusz
Ostatnio często chodzi mi po głowie pewien scenariusz...On, wysoki brunet w garniturze, podchodzi do mnie,łapie za biodra przyciągając do siebie i szepce "tej nocy będziesz moją posłuszną suką ". Ściąga pasek i zawiesza na mojej szyi. Ja rozpinam mu rozporek, klękam i zaczynam zabawiać się kutasem, biorąc go tak głęboko do gardła,że aż się zakrztuszę...często się przy tym zabawiam 😏
 

Bjslover

Erotoman
Juz to kiedys dodalem ake podoba mi sie ta fantazja...


Śpie jedynie przykryty kołdrą, nagi. Ona wślizguję się pod nią starając się mnie nie obudzić.. Po chwili już klęczy pomiędzy moimi nogami, napalona na mojego fiuta. Zaczyna go lizać, lizać jak prawdziwa suka, powolnymi ruchami, wylizuje dokładnie moje jaja, bierze go łapczywie w usta, chce nimi dokładnie otoczyć go, czuć każdą żyłkę, zasysa go mocno i drażni językiem, budze się, łapie jej głowę i dociskam ją do siebie, a ona krztusi sie moim kutasem, nieprzygotowana na to, że będzie tak głęboko. Przytrzymuje ja jeszcze chwilę, póki nie czuje że wyraźnie chce się wyrwać, a wtedy łapie ja za włosy i wyciągam spod kołdry. Jest moją suką, niegrzeczną suką, więc całuje mocno jej wargi, uderzam w twarz, w piersi... I każe wracać pod kołdrę. Wbijam się ponownie w jej gardło, mój kutas i jaja już ociekają jej śliną. Wyciągam ja spod kołdry, drugą ręką daje w twarz i pytam czy będzie grzeczną kurwą. Obracam ja tyłkiem w swoją stronę, daje kilka klapsów w wypiętą dupę, aż widać dokładnie moje palce i wbijam się prosto w jej dupę. Jest ciasna, ale kutas jest nadal mokry od śliny, więc prze dalej a ona piszczy w poduszkę i obiecuje że będzie grzeczną kurwą, moją dziwką. Łapie ja za włosy, wbijam chuja do końca i zaraz potem uderzam w chwilowo nieruchomy tyłek. Przerywam kiedy czuje że ona jest tuz tuż, błaga mnie, przysięga zrobić wszystko bylebym tylko pozwolił jej dojść. Łapie ja za włosy i mocno wbijam jeszcze kilka razy, ale po chwili wysuwam się, popycham kurwe na plecy i kłade sie między jej nogami. Moj kutas wbija się w mokrą cipkę, jest blisko, tak blisko, patrzy mi prosto w oczy i błaga żebym nie przestawał... Łapie jej szyję, lekko tylko przyduszam, suka teraz należę do mnie, moge z nia zrobić wszystko... zadzieram jej nogi na ramiona, kutasem uderzam o najbardziej czułe miejsce we jej cipce Zaczyna szczytować, jęczeć, zaciskać się patrząc mi prosto w oczy, wtedy i ja zacząłem tryskać goraca sperma w jej cipie, mocno ciagnac ja za wlosy...moja kurwe. Sperma wycieka z jej pulsujacej cipki, biore ja na palce, zlizuje, kaze jej otworzyc usta, szeroko i wtedy dziele sie z moja moja dziwka moja sperma. Lapczywie ja zlizuje, chce wiecej, spragniona. Jak bedzie grzeczna suka to moze i wiecej dostanie spermy, kto wie.
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja o hotelowym pokoju z jacuzzi i dwóch młodych, drobnych i niezwykle napalonych dziewczynach. Ja z opaska na oczach (niczego nie świadomy). Rozkazują mi położyć się na łóżko, jedna siada mi na twarzy, dokładnie wcierając soczki z ociekającej cipki. Druga w tym czasie dobrala się do kutasa, najpierw kilka całusów a potem coraz głębiej, aż do momentu połknięcia całego i połknięcia spermy która wystrzeliła na pełnej głębokości gardła. Teraz szampan i do jacuzzi gdzie, cały czas któras z dziewczyn dotyka i pieści mojego, już prawie gotowego kutasa. Jak tylko zrobil się sztywniuki to, dziewczyny biją się która pierwsza się na niego nabije, swoją goraca i ciasna cipeczka. Gdy dochodzę to wstaje a one nadstawiają buźki wystawiając języczki, tym razem sperma wyląduje na nich. A po wszystkim, wzajemnie będą z siebie zlizywać. A potem to by mógł już być lodzik do samego rana.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Wyobraziłem sobie taką scenę: siedzę na fotelu w gabinecie (lekarskim, dentystycznym lub innym tego typu), zajmuje się mną bardzo atrakcyjna pani, z dużym dekoltem. Pani szuka czegoś w szafce, pochyla się, zauważam, że nie ma bielizny. Podchodzę i postanawiam zdjąć z siebie wizerunek trudnego pacjenta..... a z Pani co innego....
 
Mężczyzna

Adanus

Cichy Podglądacz
jak nieznajoma kobieta obok, której jem obiad w restauracji, wślizguje się pod szczelnie okryty stół obrusem. Robi loda, wolno, namiętnie, jej rozpalenie poznaje po ciepłocie oddechu, masuje liże jądra i niżej, miejsce u nasady penisa....
 
Mężczyzna

libertyn76

Cichy Podglądacz
O dwóch koleżankach, o których najczęściej fantazjuję. Łącznie jest ich sporo, ale te dwie to moje główne bohaterki podczas onanizmu.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Właśnie sobie obiecałem, że przy kolejnym razie wyobrażę sobie mordę putina przede mną z wywalonym jęzorem czekającym na mój ładunek. Jest w tym jakiś masochizm, ale czego się nie robi w duchu patriotycznym... Dam potem znać.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry