• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

BosyM

Cichy Podglądacz
O lekcji WF całkowicie nago🤭. Lekcje WF'u na bosaka były ale to za mało 😁. Najbardziej podobało mi się bieganie boso po szkolnym korytarzu. Pewien, starszej daty, nauczyciel WF'u oceniał technikę biegu bez butów. Uwielbiałem ten moment kiedy poinformowano nas że dzisiejsze zajęcia odbędą się na bosaka. Buty zostawały w szatni a nas czekał bosy marsz przez salę gimnastyczną z parkietem, do części szkoły gdzie znajdował się długi korytarz. Na podłodze była wykładzina. Cała powierzchnia po której stąpaliśmy była dosyć brudna, przez co podeszwy naszych stóp były niejednokrotnie czarne. Było to za czasów mojej podstawówki, ponad ćwierć wieku temu😭.

Dziś bardzo chętnie wziąłbym udział w takiej lekcji WF. Jednak musi je poprowadzić nauczycielka, która zdecydowanym głosem oznajmi że zdejmujemy buty - skarpetki też, dziś ćwiczymy na bosaka. Następnie wydaje polecenie aby zdjąć resztę ubrań...
 
Mężczyzna

pawełP

Cichy Podglądacz
O sąsiadce, jest niższa i lekko pulchna, podejrzewam że faceci na ulicy nie potykają się na jej widok, ale ma w sobie coś i mnie jara myśl o ruchanku po sąsiedzku, takim małym romansie 😁😁
 
Mężczyzna

kocevi

Cichy Podglądacz
Siedzę z żoną w kawiarni, a obok facet, który widział ją nago ( bez wnikania gdzie, jak lub dlaczego) i kilka chwil wcześniej sobie robił dobrze myśląc o niej. Ona nie wie o tym co robił. Ja o tym wiem. Jest dla niej miły, uśmiecha się do niej:) Ona to odwzajemnia. zerka na nią dyskretnie. Jest między nimi erotyczna chemia, którą ukrywają, bo jestem ja. Gdybym nie wiedział, to pewnie bym nie wyłapał:)
 
Mężczyzna

krestonik

Cichy Podglądacz
O pewnej tajemniczej nieznajomej spotkanej przypadkiem w windzie tydzień temu. Trochę flirtowaliśmy, szkoda że ta winda tak szybko jechała. I teraz tak we mnie siedzi ta nieznajoma
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ja już o nikim nie fantazjuję na jawie. Jedynie we śnie się onanizowałem, z podpuszczenia kobiety. To już całkowity upadek.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry