• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Penis masujący łechtaczkę :) A potem powolutku wchodzący coraz głębiej i głębiej, po kilku pchnięciach coraz szybciej i szybciej, dodatkowo ręce masujące pośladki i dające klapsy ;-)
Dodatkowo co jakiś czas penis wychodzi i przez chwilę mokry język wchodzi w już rozgrzaną cipkę kosztując soczków i delikatnie masując :)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Penis masujący łechtaczkę :) A potem powolutku wchodzący coraz głębiej i głębiej, po kilku pchnięciach coraz szybciej i szybciej, dodatkowo ręce masujące pośladki i dające klapsy ;-)
A język w tym czasie ląduje na cycuszkach, liże, masuje i delikatnie podgryza sutki 👅
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
bez namysłu wzięła do buzi i zaczęła obciągać, jak ona ssała, język, brała do gardła tak mocno że musiałem trzymać się blatu.
Na początek pieszczoty penisa przez slipki, aż stanie namiot ;-) Po ściągnięciu slipek namiętne pieszczoty, usta muskające żołądź i zaciskające się na nim, by po chwili zaczęły go namiętnie całować ;-) Namiętność fajnie przeobraża się w dzikość, namiętne nakręcanie partnera, a potem dzikie obciąganie :) Reszta się zgadza ;-)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Na początek pieszczoty penisa przez slipki, aż stanie namiot ;-) Po ściągnięciu slipek namiętne pieszczoty, usta muskające żołądź i zaciskające się na nim, by po chwili zaczęły go namiętnie całować ;-) Namiętność fajnie przeobraża się w dzikość, namiętne nakręcanie partnera, a potem dzikie obciąganie :) Reszta się zgadza ;-)
Najbardziej przemawia do mnie to dzikie obciąganie 😜
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Taka wizja, mianowicie, rzecz dzieje się na basenie, publicznym basenie, pływanie, wiadomo. Mój wzrok przykuła pewna nieznajoma, piękna, brunetka, włosy do piersi, niebieskie bikini opinające spore piersi i pupę. Miała obłędne spojrzenie, nasze spojrzenia spotkały się i czas się zatrzymał. Kiwnęła palcem idąc w stronę sauny, poszedłem za nią, zrzuciła bikini mówiąc że gorąco tu, może ściągniesz kąpielówki. Pała sterczała, bez wahania złapała i zaczęła obciągać, brać całego, złapałem za głowę i zacząłem posuwać. Po dłuższej chwili wyssała wszystko i wtarła w swoje mokre ciało i od razu mnie dosiadła i zaczęła ujeżdżać, runda druga, zaczęła krzyczeć, wić się w objęciach orgazmu, cała cipka wypełniona spermą, aż się lało, pchnęła mnie i udusiła na twarzy żebym dokładnie wylizał jej cipkę . . . 🥵🥵🥵😈 taka skromna wizja
 
Mężczyzna

zFantazja

Cichy Podglądacz
O tym że jednocześnie dochodzi we mnie dwóch panów, jeden w cipkę drugi w usta 💦
Z takim kuszacym ciałem, miałbym trudność, z której strony chciałbym się znaleźć. Ale jako amator obciągania chyba wolałbym abyś robiła mi loda, a kolega naprzeciwko dopychal twoje usta głębiej aż do finału.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry