• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nasi EKS (pytanie do obu płci)

Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Do założenia tego tematu zainspirowała i popchnęła mnie rozmowa z osobą, która skrytykowała mnie za to, że miałem czelność nazwać swoją byłą dziewczynę "dziwką". Skrytykowała mnie mimo, iż miałem absolutną słuszność nazwania mojej eks "dziwką". Skrytykowała mnie i jeszcze stwierdziła, że wina leży po mojej stronie, bo widziałem z kim się wiążę. Moja osoba rozmawiająca nazwała moje nazewnictwo "słabym", ale nie nazwała "słabym" robienia bez powodu drugiemu człowiekowi piekła z życia.

Otóż moje pytanie brzmi: co sądzicie na temat mówienia źle o byłych partnerach?

Ja zawsze nazywam rzeczy po imieniu, a w tym konkretnym przypadku: ja chciałem zdrowej relacji partnerskiej, a ona usidlenia mnie i całkowitego podporządkowania pod swoje widzmisię. Nie pomogły rozmowy, prośby, błagania, wściekłość, płacz, ani nawet plaskacz na opamiętanie. No, więc zwolniłem ją, a moim jedynym błędem był młodzieńczy brak doświadczenia, przez który za długo się z nią użerałem, bo dzisiaj już po miesiącu dostałaby ode mnie buta na tyłek w kierunku wyjścia.

Krótko: o dobrych ludziach mówię dobrze, a o złych źle.
Moim zdaniem za prawdę się nie obrażamy. Trzeba mówić jak jest.
 
Mężczyzna

Metalhorsie

Cichy Podglądacz
Kobiety uprawiają seks. Nie "kurwią się". To jakieś wulgarne określenie wymyślone przez Polskich, zakompleksionych facetów. Jak to słyszę albo czytam to mam ciary żenady. Jak zdradzała to zdradzała, jak się prostytuowała to się sprzedawała.
Dla mnie zdrada to jak ktos odwali skok w bok. Jesli laska tobila skoki w bok do 4 roznych typow w krotkim czasie to juz jest kurestwo. Bo kirwa to nie zawod, to charakter
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Wina jest po obu stronach nawet jeśli jedna osoba zawaliła dużo mocniej.
To jest takie samo pierdolenie, co laski, która zdradza swojego faceta ("Ale to jego wina, bo mnie do tego zmusił!"). Stwierdzenie "wina zawsze leży po obu stronach" wymyślił ktoś, kto nie chciał brać odpowiedzialności za swoje czyny i wolał to zwalić na innego. Jak mówiłem: zwykłe pierdolenie!
 
Kobieta

martimar

Cichy Podglądacz
To jest takie samo pierdolenie, co laski, która zdradza swojego faceta ("Ale to jego wina, bo mnie do tego zmusił!"). Stwierdzenie "wina zawsze leży po obu stronach" wymyślił ktoś, kto nie chciał brać odpowiedzialności za swoje czyny i wolał to zwalić na innego. Jak mówiłem: zwykłe pierdolenie!
Bardziej chodziło mi o to, że jak oboje nie dbacie o związek to łatwiej, żeby komuś innemu udało się Cię zachwycić i wtedy taki nie starający sie partner jednak przyczynia się do tego, że go zdradzisz. Co nie znaczy, że mówię, że to jego wina, po prostu ten czynnik zbliżył kobietę do zdrady. Większa wina jest po jej stronie, ale jednak dotyczy obojga.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Bardziej chodziło mi o to, że jak oboje nie dbacie o związek to łatwiej, żeby komuś innemu udało się Cię zachwycić i wtedy taki nie starający sie partner jednak przyczynia się do tego, że go zdradzisz. Co nie znaczy, że mówię, że to jego wina, po prostu ten czynnik zbliżył kobietę do zdrady. Większa wina jest po jej stronie, ale jednak dotyczy obojga.
Ile ty masz lat, 14?!
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Szanujmy się, każdy może wyrażać swoje zdanie i każdy może mieć inne. Widać, że bije od Ciebie frustracja, może spojrzysz na to inaczej jak ochłoniesz.
Przeze mnie nie przemawia frustracja tylko zażenowanie, gdy czytam twoje "mądrości", które brzmią jak pisane przez nastolatkę.
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Ja zauważyłam że w Polsce jest większe przyzwolenie na zdrady ze strony mężczyzn. No bo żona jest od kochania, gotowania a kochanka od ruchania. Takie myślenie niestety reprezentuje spora część mężczyzn.
 
Mężczyzna

Jedenon

Nowicjusz
Ja zauważyłam że w Polsce jest większe przyzwolenie na zdrady ze strony mężczyzn. No bo żona jest od kochania, gotowania a kochanka od ruchania. Takie myślenie niestety reprezentuje spora część mężczyzn.
Wiesz to temat dlugi i szeroki. Kazda zdrada jest zła ale czasem z czegos to wynika.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry