• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Życie z eks szwagierka Wiki. Kontynuacja cyklu opowidań

D

Dorianbdg

Guest
Dziewczyny wróciły z apteki. Wykonały "badanie" Test wyszedł pozytywnie, nie Wiki nie była w ciąży. Pozytywnie dla mnie, dość nerwów na jeden dzień. Monika oczywiście mi podokuczala, że test to jeszcze nic pewnego. Na szczęście poszła już do swojej nowej sypialni którą do niedawna zajmowała Jej siostra.
Ja- Maleńka a co by było gdybyś zaszła w ciążę?
Wiki- Jakoś chyba byśmy dali radę co?
J- Oczywiście, że tak ale jeszcze kilka godzin temu nie byliśmy razem. Kocham Cię ale takie decyzje jak dzieci to raczej należy podejmować wspólnie.
W- Znamy się nie od dzisiaj i dobrze wiemy, że damy radę.
J-Masz rację coś by się wykombinowało. Przytul się i idziemy spać.
Kolejnego dnia rano obudziłem się przed Wiki i tylko leżałem obserwując jak słodko sobie śpi. Nie miała na sobie zbyt wiele. Koronkowa czarna koszula nocna opinała się na Jej pięknych krągłych piersiach. Troszkę w nocy się wierciła i piżamka się podciągnęła w górę. Zasłaniała niewiele poniżej piersi. Odrazu w oczy rzucił mi się brak dolnej bielizny. Dokładnie wydepilowana nastoletnia cipka jakby prosiła o to by ją popieścić. Położyłem na niej dłoń. Moje serce zaczęło bić szybciej. Delikatnie zanurzyłem palec w muszelce. Usłyszałem cichutkie jęknięcie, sutki zaczęły przebijać się przez koronkę. Mój penis zaczął reagować na ten cudowny widok. Ucałowałem Ją w szyję i położyłem na plecy.
Misiek daj mi pospać jeszcze.- powiedziała Wiki.
Z bólem ale uszanowałem prośbę swojej wybranki. Mimo pełnego podniecenia przestałem wykonywać masaż cipki i ucałowałem Wiktorię w czoło.
Dziękuję bardzo, potem Co wynagrodzę. - dodała.
No nic w takim razie chyba też się zdrzemnę. Postanowiłem tylko, że skoro fiut już stoi a młoda leży niemal naga obok mnie ulżę sobie przed snem. Chwyciłem penisa w dłoń i zacząłem powoli zsuwać skórę w dół. Szybki powrót w górę i znów powolutku w dół. Po chwili rytm się zmienił. Zdecydowanie przyśpieszyłem. Ruch musiał być już wyczuwalny na łóżku bo lekko się trzęsło. Moja blondyneczka jakby jej coś przeszkadzało obróciła się plecami do mnie wypinając swoją jędrną dupkę. Gdy tylko to zobaczyłem, odrazu zdecydowałem gdzie złożony będzie podpis. Nie trwało to długo i te piękne pośladki były całe w spermie.

W- Wiedziałam, że zlejesz się na dupkę zboczkuszku.
J- Czyli nie śpisz a ja musiałem sam sobie ulżyć?
W- Dobrze Ci poszło Misiek. A teraz daj mi się kimnąć jeszcze.
J- Dobrze maleńka.
Ucałowałem Ją w szyję i obróciłem się by rzeczywiście się zdrzemnąć.

Jakiś czas później zostałem bestialsko obudzony. Ręka Wiktorii masowała mojego fiuta. Nie powiedziałem niczego, ani nie otworzyłem oczu. Obróciłem się tylko na plecy tak by Wiki miała lepszy dostęp. Kontynuowała masaż dalej.
W- Misiek, śpisz?
Nie odpowiedziałem. Postanowiłem trwać "we śnie"
Po chwili masażu ręka ustąpiła. Już chciałem się odezwać i spytać dlaczego przerwała. W tej samej chwili poczułem usta na penisie. Powolutku brała całego do buzi. Włożyła go tak głęboko jak mogła. Zakrztusiła się ale to nie było dla niej powodem by przestać. Zdecydowanie przyspieszała ruch głową. Przestała, zaraz po tym splunęła na penisa i włożyła go między piersi. Docisnęła je do miecza i kontynuowała zabawę. Gdy byłem już naprawdę blisko finiszu przestała jakby wyczuła, że zabawa zaraz może się skończyć. Ponownie poczułem w kroku. Pocałowała główkę, kolejnie trzon i jajka. Wzięła je do buzi i zaczęła ssać. Ręka trzymała penisa i palcem masowała po główce. Po chwili wysysania jajek usta powędrowały w połowę uda i całowały zbliżając się do fiuta. Gdy już była na tyle blisko, że liczyłem na spust w buzi dosiadła go. Wskoczyła zdecydowanie na penisa i dociskała powoli swoje biodra do moich. W moim ciele się zagotowało. Sperma dokładnie wypełniła tą młodziutką cipeczkę.
Położyła się obok mnie i szepnęła.
W- Wiem, że nie śpisz. Wisisz mi dwa orgazmy.
Uśmiechnąłem się tylko.
J- Dobrze Kochanie. Masz je jak w banku. Dzisiaj pojedziemy na termy do Poznania.
W- Podoba mi się ten pomysł.


Cdn.
 
D

Dorianbdg

Guest
Wsiedliśmy do samochodu. Wiki ucieszona z wyjazdu na termy uśmiechała się podejrzanie szeroko.
Wiki- Podskoczymy na chwilę do Ani i Magdy? Muszę tylko zabrać od nich swój strój kąpielowy.
Ja- Myślałem, że wzięłaś ten swój ulubiony czerwony strój.
W- Mam go ale u nich został jeden którego jeszcze nie widziałeś.
J- Mów gdzie jechać w takim razie.
W- Super ja już piszę żeby któraś dziewczyna zniosła go za chwilę.
Dobra nasza pomyślałem, te koleżanki mieszkają w stronę wylotu na Poznań.
Po około 10 minutach Wiki kazała się zatrzymać na przystanku. Stały tam jakieś dwie dziewczyny Ruda naprawdę dobrze obdarzona wysoka łania i mała Czarna. Obie kobiety mimo niesprzyjającej pogody były ubrane na tyle lekko by pobudzić mojego fiuta.

W- Wsiadajcie szybko dziewczyny!
J- Mała co jest? Myślałem, że mieliśmy jechać we dwoje.
W- Misiek nie marudź, dziewczyny tylko się zabierają z nami do Poznania. Nie mają biletów do strefy saun.
J- Laski no wsiadać, nie mamy całego dnia.

Zadowolone młode kobiety wsiadły do tyłu.
Jestem Magda przywitała się ruda.
Ja jestem Aniusia szybko dodała lekko dziecięcym głosem czarnulka. Szczerze zwątpiłem czy aby Ania jest pełnoletnia. Chociaż takich piersi nie może mieć małolata. Po odpięciu kurtki wyskoczyły i gdyby nie pas bezpieczeństwa, na bank wypadły by również z bluzeczki. Odrazu zauważyłem sterczące sutki.
Zimno na zewnątrz zapytałem?
Adaś spostrzegawczy jesteś rzuciła Ruda.
W- Misiek, podobno się spieszymy.
J- Jasne Kochanie, już jedziemy.
Droga mijała szybko, koleżanki Wiki jak się okazało mają po 22 lata i są razem w szczęśliwym związku.
Nie minęły dwie godziny i byliśmy już pod prysznicami. Myśl o mojej blondyneczce wśród dwóch lesbijek spowodowały, że miałem problem opanować się z moim penisem.

Wciągnąłem bokserki kąpielowe i ruszyłem po ręczniki. Spotkaliśmy się przy wejściu na basen ogólny. Na ich widok dosłownie oszalałem. Trzy naprawdę gorące laski i ją razem na basenie.
A- Adaś, nie za szybko budzisz fiuta?
J- Widziałyście swoje trio w lustrze? Gejowi by stanął.
Laski zaczęły się śmiać i poszły w stronę saun.
Myślałem, że Wy nie macie biletów, że tylko Wiki i Ja.
W- Dziewczyny, mają bilety ale nie będą nam przeszkadzały. Mają siebie nawzajem.
Dobra, dobra idziemy. Wcisnąłem się między blondi a rudą.
Złapałem Wiki prawa ręka za tyłek a lewą położyłem na plecach rudej.
M- Adaś, niech się patrzą wszyscy na moim tyłku też połóż.
J- Kochanie nie masz nic przeciwko?
W- Przecież to lesbijka, łap nawet za cycki.

Szedłem dumnie w towarzystwie trzech super "towarów". Nasze zachowanie odrazu przyciągnęło wzrok innych na basenie. Kilku facetom dosłownie opadła szczęka. Już wiem jak musiał czuć się Hugh Hefner pomyślałem. Szkoda, że droga na sauny jest tak krótka.
Majty i staniki na półki dziewczyny i widzimy się tu za minutę.
Nie trwało to dłużej i moim oczom ukazały się czarna cycatka, moja blondyneczka i ruda łania.
Wiki obciągnij mu w końcu bo chłop się męczy z drągiem na wierzchu niemalże wykrzyczała pierwsza dziewczyna. Niefortunnie owinięty byłem ręcznikiem tak, że spomiędzy dwóch końców wystawał mój członek. Przekręciłem go szybko i teraz tylko sterczał namiot.

Drogi Panie, proponuje się uspokoić bo zostanie Pan wyproszony - powiedział mistrz saun.
MS - Czy ten Pan Paniom przeszkadza?
A- Ten Pan jest z nami.
Podeszła do mnie i dała buziaka w policzek.
W- Dokładnie, my i Adaś.
Wiki ugryzła mnie w ucho i przeciągnęła ręką po naprężonym ręczniku.
M- Ja też jestem z Adasiem.
Ruda bez ceregieli pocałowała mnie i mocno ścisnęła mój lewy pośladek.
MS- Wiedzą państwo, że seks w saunach jest zakazany?
Uśmiech mistrza, zdradził wszystko.
J- Oczywiście, że wiemy. Dziewczyny po prostu chcą by mnie stąd wygnano jak sądzę.
MS- Panie Adamie, gratuluję koleżanek. Ostatnia sauna po lewej jest "wyłączona".
Drzwi są otwarte. Wpuszczamy tam dzisiaj wyłącznie pary. Koleżanka która ich pilnuje odraca głowę na hasło " Słudzy Króla Midasa". Lepiej niż dzisiaj nie mogli Państwo trafić.
Zgodnie z zaleceniem mistrza podeszliśmy do drzwi i na hasło przemiła Pani się odwróciła.

Weszliśmy, oniemiałem. W środku było kilka par. W środku oczywiście panował prawie mrok. Pod ścianami ledwo majaczyły fioletowe lampy. Tyle wystarczyło by zauważyć, że każda para była zajęta sobą.
Gość koło trzydziestki a przed nim zdecydowanie starsza kobieta która miała naprawdę głębokie gardło.

Dziewczyny ewidentnie zamurowało.
J- Czy Wy coś wiedzialyście?
W- Misiek a kto zaproponował dzisiaj termy?
Szybka kalkulacja w głowie, o chuj no ja.

W- Ja tylko zaprosiłam dziewczyny.
J- Zostajecie dziewczyny? Wiki nie ma nic do gadania i tak.
Spojrzałem a Ania i Magda już całowały się naprawdę namiętnie. Ręczniki leżały na ziemi a ręce miały na muszelkach. Wiki widząc to zerwała mój ręcznik i wzięła w rękę mojego penisa. Nachyliła się tak by dupką ocierać się o koleżanki. Ruda gdy tylko poczuła, że ktoś się o Nią ociera przestała całować swoją dziewczynę i wypieła się w identyczny sposób co Wiki. Całowała po pupie moją blondyneczkę zbliżając się bezlitośnie do dziurki. Anka nie czekając uklękła za Magdą i również zabrała się za pieszczenie pupki.
Cóż za obłędny widok! Moje podniecenie sięgało zenitu. Czułem jak z każdym nawet najmniejszym ruchem ręki mojej ukochanej zbliża się wielkimi krokami finisz.
W- Misiek jeszcze nie pora na orgazm.
Nie zastanawiając się nad niczym blondi przestała bawić się moim fallusem i energicznie załadowała nasliniony palec w mój odbyt.
J- Kurwa! Oszalałaś?!
Mój krzyk był na tyle głośny, że wzrok wszystkich par był teraz na nas.
Wiki tylko się zaśmiała. Chwyciła mnie jedną ręką a drugą Madzie. Zaciągnęła na środek sauny. Stało tam drewniane łoże. Położyłem się na nim i poprosiłem by Wiki usiadła mi na buzie tak bym mógł Ją wylizać. Gdy tylko mój język zbliżył się do mokrej muszelki mojej nastolatki wyraźnie jęknęła. Przodem do niej stanęła chyba Ania i zaczęły się całować. Na początku delikatnie mnie to zdekoncentrowało. Szybko wróciłem do swojej pracy a blondi rytmicznie zaczęła ruszać biodrami. W tym samym czasie poczułem jak ktoś chwyta mojego fiuta, bawi się nim, podziwia, całuje po trzonie i jądrach. Nie minęła nawet minuta i słychać było w całej saunie głębokie gardło Magdy na moim penisie. Wiki zaliczyła piekielnie głośny orgazm, nie hamowała się ani trochę. Gdy już ucichła powiedziałem, że długo już nie wytrzymam. Kazała mi wstać a trzy Panie uklękły przede mną z wystawionymi językami. Zacząłem wkładać fiuta do każdej z buzi po kolei Ania, Wiki i Madzia. Przy trzeciej lub czwartej kolejce na buźce Wiktorii wylądowała potężna dawka spermy druga otrzymała Ania a ruda załapała się na końcówkę. Zaczęła go bardzo mocno ssać, wyssała że mnie resztki spermy. W tym czasie Ania i Wiki zlizywały ze swoich twarzy mój nektar.

Ten dzień się jeszcze nie skończył. Cdn
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Aż tak źle znowu nie jest . Fajnie, że piszesz.
Tym niemniej początkowe części czytałam z zaciekawieniem a nawet rozbawieniem a teraz zaczyna się z tego robić telenowela.
Może pomyśl nad czymś nowym. 😊
 
D

Dorianbdg

Guest
Aż tak źle znowu nie jest . Fajnie, że piszesz.
Tym niemniej początkowe części czytałam z zaciekawieniem a nawet rozbawieniem a teraz zaczyna się z tego robić telenowela.
Może pomyśl nad czymś nowym. 😊
Da się zrobić :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry