• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej ekstremalny seks jaki udało wam się uprawiać?

Mężczyzna

Khonda

Cichy Podglądacz
Chyba jednak jazda samochodem jako kierujacy samochodem zmanualna skrzynia biegów z pasażerką, która uparcie realizowała swój plan połykania penisa. Pomimo perswazji i stosowania odpychania głowy itp. czynności. Aja nie mogłem zjechac na pobocze... To było baaaaaardzo exciting. Nigdy wiecej....:LOL:
Ciesz się że nie miałeś jakiegoś awaryjnego hamowania bądź stłuczki miałbyś bo genitaliach automatycznie by zacisnęła żeby:/
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Ogólnie miejscówek było dużo ale najlepsze zdecydowanie było wynajęcie pokoju hotelowego i zaproszenie poznanego na jednym z portali gościa by móc nas poznać na żywo i zobaczyć nas podczas oralnych uciech i seksu, bardzo podniecające przeżycie
 

OchydnyRobak

Nowicjusz
Budka telefoniczna starego typu, efekt opowiadań erotycznych, które wówczas czytywała moja eks, Problem, z tym, że taka budka ma wysokość taką jaką ma i przy zamkniętych drzwiach by się zmieścić musiałem się tak pochylić, że żeby dosięgnąć penisem mojej dziewczyny musiałbym chyba mieć go długości pół metra, przy otwartych drzwiach może byłoby lepiej, ale drzwi do budki mają chyba z metr wysokości ;). Wymyśliłem, że wejdę do środka i zrobię to będąc w półprzysiadzie, kiedy się złożyłem usłyszałem parsknięcie śmiechem mojej dziewczyny, która widząc mnie w tej pozycji wpadła w tak histeryczny śmiech, że o szybkim numerku w budce nie było już mowy. Długo jeszcze potem hasło budka było obiektem naszych uśmiechów. Pewnego razu na imprezie moja była partnerka zaczęła opowiadać o tym koleżankom, nie skończyła jeszcze pierwszego zdania a wszystkie parsknęły śmiechem i zapytały jak On się tam zmieścił i czy ostatecznie rozwalił tą budkę i przeleciał Cię na gruzach, które po niej pozostały.
 
Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
Kiedyś jechaliśmy z żoną z północnej części kraju do Gliwic i w połowie trasy stwierdziliśmy że zrobimy coś extra więc zjechaliśmy z drogi do lasu ale tak blisko drogi że jadący drogą widzieli nas dokładnie i zaczęliśmy się kochać na masce samochodu ja tylko miałem koszulkę więc tyłek goły a żona tylko pas od pończoch 😁 położyła się na plecach i położyła nogi na moich ramionach i to był żony pomysł podniecało ją że jadący przez chwilkę widzę nas 🤭 oczywiście sex trwał tak długo aż oboje doszliśmy do finału 🔥
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Kiedyś jechaliśmy z żoną z północnej części kraju do Gliwic i w połowie trasy stwierdziliśmy że zrobimy coś extra więc zjechaliśmy z drogi do lasu ale tak blisko drogi że jadący drogą widzieli nas dokładnie i zaczęliśmy się kochać na masce samochodu ja tylko miałem koszulkę więc tyłek goły a żona tylko pas od pończoch 😁 położyła się na plecach i położyła nogi na moich ramionach i to był żony pomysł podniecało ją że jadący przez chwilkę widzę nas 🤭 oczywiście sex trwał tak długo aż oboje doszliśmy do finału 🔥
Super taki seks na masce samochodu. Żona parę razy napomknęła o tym, ale ciągle się boi. Może kiedyś...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry