• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

Mężczyzna

Fb86

Cichy Podglądacz
Mam duży fetysz na kabaretki u kobiet, więc marzę sobie o tym, jak z jakąś kobietą ubieramy różowe kabaretki i czarne szpilki, i zapraszamy do siebie dwóch facetów, żeby na nas sobie popatrzyli, i zwalili pod moje zabawy z tą kobietą, a potem kazaliby nam się mocno wypiąć i dać im się zruchać, a potem zmiana, na koniec kazaliby nam się z tą kobietą pocałować i wymacać, podczas, gdy mamy na twarzy i na biuście spermę ;)
Ja bym popatrzył, ale zamknięty w pasie cnoty, na kolanach, recey związane z tyłu. I knebel, najlepiej z Waszych majtek. Tak byłoby słodko.
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Aktualnie? Mam ochotę na masaż, masaż nago, z dużą ilością oliwki, dotyku, żeby był bardzo ale to bardzo naoliwiony i powoli masowany aż do mocnego wytrysku i dokładnie wyciśnięty 🤭💦💦💦
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Chciałbym podejść do jakiejś obcej, młodej, atrakcyjnej kobiety gdzieś np. w centrum handlowym czy siedzącej na przystanku, ściągnąć jej buty i po prostu wymasować stópki. No a potem szybko uciekać po tym jak ta obca kobieta robi awanturę :)
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Zabawiła bym się w niegrzeczną pokojówkę, która ma bardzo rozgrzaną szparkę i jest spragniona kutasa ;) Gdyby facet, u którego bym sprzątała, wszedł do swojego domu, to ja bym już czekała na biurku w stroju pokojówki, z wypiętą mocno dupką, i wymruczała bym, że jestem spragniona kutasa w cipce 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry