• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Pragnę zostać u jakiejś pani lub parki k/m pomocą domową lub służącą ,ja ubrany w damskie ciuszki a na nich zawiązany biały fartuszek ,lub być w pończoszkach i samym fartuszku ,z okolic Katowic
 
Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Od ostatniego postu niewiele się u mnie zmieniło, nadal marzę o obcięciu kobiecie długich włosów z tym, że teraz bym chciał sobie dawkować przyjemność. Spotykać się z nią co jakiś czas i stopniowo ścinać te włosy, co kilka dni, patrząc jak na to będzie reagować otoczenie. Po wszystkim, gdy główka byłaby kompletnie gładka chciałbym się na nią spuszczać i patrzeć jak kobieta to wciera.

Inna sprawa, że marzy mi się własna seks niewolnica, bezwzględnie mi posłuszna i gotowa na wszelkiej maści upokorzenia. Rzecz jasna ona również chciałbym, żeby była łysa, ale tutaj pokusiłbym się jeszcze o ogolenie jej brwi. Pod pewnym filmem o podobnej tematyce wyczytałem, że są metody, które sprawiają, iż włosy wcale nie odrastają, być może i o to bym się pokusił, niewolnica byłaby do końca życia oznaczona.
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Od ostatniego postu niewiele się u mnie zmieniło, nadal marzę o obcięciu kobiecie długich włosów z tym, że teraz bym chciał sobie dawkować przyjemność. Spotykać się z nią co jakiś czas i stopniowo ścinać te włosy, co kilka dni, patrząc jak na to będzie reagować otoczenie. Po wszystkim, gdy główka byłaby kompletnie gładka chciałbym się na nią spuszczać i patrzeć jak kobieta to wciera.

Inna sprawa, że marzy mi się własna seks niewolnica, bezwzględnie mi posłuszna i gotowa na wszelkiej maści upokorzenia. Rzecz jasna ona również chciałbym, żeby była łysa, ale tutaj pokusiłbym się jeszcze o ogolenie jej brwi. Pod pewnym filmem o podobnej tematyce wyczytałem, że są metody, które sprawiają, iż włosy wcale nie odrastają, być może i o to bym się pokusił, niewolnica byłaby do końca życia oznaczona.
Będziesz miał ciężko znaleść kobietę która tak się poświęci.
 
Mężczyzna

Xavierek

Nowicjusz
Ja na zrobienie loda facetowi, liczę że uda mi się spotkać za godzinę z kolegą. Wizja taka, obciągam aż dochodzi mi w osytach, nastepnie wypluwam jego spermę na siebie i daej trzymam jego kutasa w buzi walac sobie do konca konia
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry