• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Ja mieszkam w Jaworznie tym między Katowicami a Krakowem,niestety w tej chwili nie dysponuję wolnym lokum i nie wiem kiedy będę dysponował,ponieważ małżonka się rozchorowała i nie wybywa na razie za granicę
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Ja mieszkam w Jaworznie tym między Katowicami a Krakowem,niestety w tej chwili nie dysponuję wolnym lokum i nie wiem kiedy będę dysponował,ponieważ małżonka się rozchorowała i nie wybywa na razie za granicę
Także nawet nie ma możliwości ubierania się w damskie ciuszki,jedynie po mieszkaniu mogę chodzić w fartuszkach ale zawiązanych na swoich męskich ciuchach
 
Mężczyzna

monsterman

Cichy Podglądacz
femdom, bdsm, cumeat moze i swoj nawet :), sounding, razenie pradem, anal maszyna ale tak zebym doszedl nie dotykajac wacka ale z dalsza kontynuacja lub gdy bym byl blisko dojscia to zaprzestanie i powtarzanie wielokrotne :), gniecenie stupkami penisa, palec w penisa, proba wlozenia jaj albo moze i nawet wacka w tylek
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry