• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Cóż, ja dalej mam ochotę zrealizować swoją fantazje o damskim strzyżeniu. Długie włosy najpierw ogolić z dwóch stron na kilka milimetrów, potem z tyłu na kilka milimetrów i powoli ścinać pozostałego kucyka, żeby została krótka fryzurka, następnie wyrównać ją na kilka milimetrów, a potem maszynką do golenia do skóry ogolić, a potem już długi, namiętny seks. Cholernie podniecają mnie krótkościęte kobiety w mega damskich, seksownych ciuszkach.
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Bardzo chętnie zostanę pokojówką ,gosposią,u parki k/m lub pani ,pań,z bliskich okolic Katowic,Sosnowca,Jaworzna,ja ubrany w damskie ciuszki ,czarną mini sukieneczkę i na niej biały fartusze,ale bez makijażu i damskich peruczek
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
mam ochotę poczuć ciepłe siki mojej pani na moim kutasie i chciałbym teraz lizać jej mokrą po sikaniu cipkę już nie mogę się doczekać aż wróci z pracy, pisałem jej sms-a na co mam ochotę a ona odpisała że podnieca ją ten pomysł i obiecała że zrobi na mnie dużo siku i będę mógł wylizać jej mokrą i nieco już zarośniętą cipkę
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Mnie się marzy żeby jakaś taka zadbana 40+ kazała mi wąchać jej znoszone szpilki po cały dniu chodzenia a potem żebym wąchał jej spocone stopy... Kręci mnie też zdrada. Podnieca mnie to, że przychodzi do mnie mężatka i daje mi dupy lepiej niż swojemu mężowi. Że robi ze mną to na co mam ochotę, że łyka, że liże mi tyłek, że rżnę ją w każdej pozycji a potem wraca do męża i udaje że jest grzeczna. Nie ukrywam, że mam też fantazje w drugą stronę... że moja partnerka rżnie się na mieście a potem wraca do mnie i udaje że nic się działo.
 
Mężczyzna

lukidobuzi

Cichy Podglądacz
chciałbym być osikany przez śliczną dziewczynę iżeby kazała mi wylizać jej cipkę po tym a następnie żeby mnie wyruchała straponem a na koniec jak już sie spuszcze to chciałbymsię całowac z nią i wylizać swoją spermę z jej ust
 
Mężczyzna

on.młody

Cichy Podglądacz
Fantazjuje o tym jak ubieram się w używaną damską bieliznę i zwykłe ciuchy, chciałbym spuścić się na damską odzież i być wyruchanym przez faceta, kiedy ja mam na sobie takową odzież
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry