• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

NieużywanyDiabeł94

Cichy Podglądacz
Dziś mam ochotę na masaż tyłeczka, który jest trochę obolały po 20 km na rowerze ☺️
Kiedyś parę razy zrobiłem podobne dystanse tylko nie rowerem ale biegiem po popołudniowej zmianie, super uczucie💪 zazwyczaj jednak było nieco krócej bo po pracy to jednak zmęczenie plus dojazd dawał we znaki. Obecnie nieco zmodyfikowałem cykl i teraz biegam sobie już z obciążeniem po 5 kg w ręce, póki co parę km zobaczę jak będzie z wytrwałością😁 przedwczoraj się udało, wczoraj i dziś też będzie, wcześniej też się biegało 😎 biegam nocą, nie czuje wścibskich oczu na sobie 😂 plus jest chłodniej ale i tak, pomimo że biegam bez koszulki, wracam cały mokry, kapie ze mnie jakbym z sauny przyszedł😁 wkręciłem się w ten cykl i tak to trwa i trwa i nie mogę przestać 😊 plus takiego biegu to prostota, wszechstronność, duży rozwój siły i wytrzymałości
minus, jestem zależny od pogody, deszcz, burza, grad... odpada bieg, są maniacy co w deszczu biegają, ja nie lubię, no chyba że ewentualnie jakaś fota motywacyjna na fejsa czy insta.
Aż tyle napisałem 😮
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Dziś rozmawiałam z pewnym mężczyzną. Nie wiedzieć czemu, jego głos zawsze na mnie działa... i to jeszcze jak działa. Jest to niski, spokojny, mocny i pewny siebie głos. Jego właściciel, zawsze ostrożnie i umiejętnie dobiera słowa, wzbudzając we mnie trudne do opisania zaufanie. Jego lekkoś prowadzenia konwersacji jest tak czarująco ujmująca, że kiedy tylko znienacka zuchwale zadaje mi jakieś intymne pytanie, jestem z nim zupełnie szczera. Ten mężczyzna w irytująco przyjemny sposób pobudza i podjudza moją wyobraźnię. Dziś zrobił to w taki sposób, bym to ja zadała intymne pytanie jemu, zupełnie tak jakby tylko na to czekał.
- A Ty jaki seks preferujesz najbardziej, co sprawia Ci maksimum satysfakcji ? - spytałam, nie kryjąc zaciekawienia.
- Ja to chyba jestem zwolennikiem klasycznego, poczciwego oralu - odrzekł jak gdyby nigdy nic.
Kiedy tylko dotarło do mnie to co powiedział, zapragnełam wziąć go w swoje usta, zaopiekować się nim czule i sprawić by jego przjemność była tak duża jak moja, kiedy będę pieścić oralnie jego męskość.
Nie mineła nawet chwila, kiedy dodał swoim lubieżnie leniwym głosem:
- I wiesz co? Chyba paradoksalnie bardziej wolę kogoś zadowalać niż być zadowalanym, choć czasem bywa, że i ja jestem typowym męskim egoistą - podsumował z uśmiechem.
Jego pełne pasji słowa, wznieciły tak ogromny żar pożądania między moimi udami, że aby go ugasić musiałby mnie chyba lizać do rana.
Na co seksualnego mam więc ochotę?
Na to by ON zatracił się bez pamięci między moim nogami, dając mi rozkosz i spełnienie ku swej ogromnej satysfakcji.
🤤
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Icarium

Seks Praktykant
Dziś rozmawiałam z pewnym mężczyzną. Nie wiedzieć czemu, jego głos zawsze na mnie działa... i to jeszcze jak działa. Jest to niski, spokojny, mocny i pewny siebie głos. Jego właściciel, zawsze ostrożnie i umiejętnie dobiera słowa, wzbudzając we mnie trudne do opisania zaufanie. Jego lekkoś prowadzenia konwersacji jest tak czarująco ujmująca, że kiedy tylko znienacka zuchwale zadaje mi jakieś intymne pytanie, jestem z nim zupełnie szczera. Ten mężczyzna w irytująco przyjemny sposób pobudza i podjudza moją wyobraźnię. Dziś zrobił to w taki sposób, bym to ja zadała intymne pytanie jemu, zupełnie tak jakby tylko na to czekał.
- A Ty jaki seks preferujesz najbardziej, co sprawia Ci maksimum satysfakcji ? - spytałam, nie kryjąc zaciekawienia.
- Ja to chyba jestem zwolennikiem klasycznego, poczciwego oralu - odrzekł jak gdyby nigdy nic.
Kiedy tylko dotarło do mnie to co powiedział, zapragnełam wziąć go w swoje usta, zaopiekować się nim czule i sprawić by jego przjemność była tak duża jak moja, kiedy będę pieścić oralnie jego męskość.
Nie mineła nawet chwila, kiedy dodał swoim lubieżnie leniwym głosem:
- I wiesz co? Chyba paradoksalnie bardziej wolę kogoś zadowalać niż być zadowalanym, choć czasem bywa, że i ja jestem typowym męskim egoistą - podsumował z uśmiechem.
Jego pełne pasji słowa, wznieciły tak ogromny żar pożądania między moimi udami, że aby go ugasić musiałby mnie chyba lizać do rana.
Na co seksualnego mam więc ochotę?
Na to by ON zatracił się bez pamięci między moim nogami, dając mi rozkosz i spełnienie ku swej ogromnej satysfakcji.
🤤
Wow
Skarb nie facet ;), zwyczajnie lubi polizać cipkę, już myślałem, że to ja jestem jakiś dinozaur czytając to forum. Ale uwielbienie "zwyczajnego oralu" przychodzi z czasem i doświadczeniem niekoniecznie wyniesionym z filmów i postów na forum, zatem kolejny plus dla gościa.
 
Mężczyzna

Icarium

Seks Praktykant
Dziś mam ochotę na masaż tyłeczka, który jest trochę obolały po 20 km na rowerze ☺️
Wszyscy się rzucili z propozycją masażu, to ja w kontrze i dla odróżnienia zapytam a może rowerek źle ma poustawiane wysokości siodełka i kierownicy.
No dobra masaż relaksujący też ;)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Dziś rozmawiałam z pewnym mężczyzną. Nie wiedzieć czemu, jego głos zawsze na mnie działa... i to jeszcze jak działa. Jest to niski, spokojny, mocny i pewny siebie głos. Jego właściciel, zawsze ostrożnie i umiejętnie dobiera słowa, wzbudzając we mnie trudne do opisania zaufanie. Jego lekkoś prowadzenia konwersacji jest tak czarująco ujmująca, że kiedy tylko znienacka zuchwale zadaje mi jakieś intymne pytanie, jestem z nim zupełnie szczera. Ten mężczyzna w irytująco przyjemny sposób pobudza i podjudza moją wyobraźnię. Dziś zrobił to w taki sposób, bym to ja zadała intymne pytanie jemu, zupełnie tak jakby tylko na to czekał.
- A Ty jaki seks preferujesz najbardziej, co sprawia Ci maksimum satysfakcji ? - spytałam, nie kryjąc zaciekawienia.
- Ja to chyba jestem zwolennikiem klasycznego, poczciwego oralu - odrzekł jak gdyby nigdy nic.
Kiedy tylko dotarło do mnie to co powiedział, zapragnełam wziąć go w swoje usta, zaopiekować się nim czule i sprawić by jego przjemność była tak duża jak moja, kiedy będę pieścić oralnie jego męskość.
Nie mineła nawet chwila, kiedy dodał swoim lubieżnie leniwym głosem:
- I wiesz co? Chyba paradoksalnie bardziej wolę kogoś zadowalać niż być zadowalanym, choć czasem bywa, że i ja jestem typowym męskim egoistą - podsumował z uśmiechem.
Jego pełne pasji słowa, wznieciły tak ogromny żar pożądania między moimi udami, że aby go ugasić musiałby mnie chyba lizać do rana.
Na co seksualnego mam więc ochotę?
Na to by ON zatracił się bez pamięci między moim nogami, dając mi rozkosz i spełnienie ku swej ogromnej satysfakcji.
🤤
Piękny wpis, przeczytałem już kilka razy!
Może nie mam takiego zmysłowego głosu jak ten facet, ale na pewno łączy mnie z nim jedno. Też uwielbiam " klasyczny, poczciwy oral". Czasami żona ma o to pretensje, mówi że chyba minetka jest dla mnie najważniejsza. I może coś w tym jest, bo ja po prostu ubóstwiam lizanie cipki (może dodałbym jeszcze rimming, ale niekoniecznie)
I też wolę "zadowalać niż być zadowalanym"
Chociaż może to nie jest zupełnie tak i nie jestem taki wspaniałomyślny😉 U mnie to idzie w parze. Gdy widzę jak żona reaguje, jak jest podniecona jak jest jej dobrze to jest to dla mnie też w jakiś sposób spełnienie. I uwierz mi, nie wiem jak mój język by to wytrzymał, ale chciałbym kiedyś tak włożyć głowę między uda i lizać do rana 😍👅😍
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Piękny wpis, przeczytałem już kilka razy!
Może nie mam takiego zmysłowego głosu jak ten facet, ale na pewno łączy mnie z nim jedno. Też uwielbiam " klasyczny, poczciwy oral". Czasami żona ma o to pretensje, mówi że chyba minetka jest dla mnie najważniejsza. I może coś w tym jest, bo ja po prostu ubóstwiam lizanie cipki (może dodałbym jeszcze rimming, ale niekoniecznie)
I też wolę "zadowalać niż być zadowalanym"
Chociaż może to nie jest zupełnie tak i nie jestem taki wspaniałomyślny😉 U mnie to idzie w parze. Gdy widzę jak żona reaguje, jak jest podniecona jak jest jej dobrze to jest to dla mnie też w jakiś sposób spełnienie. I uwierz mi, nie wiem jak mój język by to wytrzymał, ale chciałbym kiedyś tak włożyć głowę między uda i lizać do rana 😍👅😍
Może utworzymy konkurencyjną galerię jęzorów męskich i coś na tym zyskamy:unsure:;) Już widzę skargi i lamenty Pań : "otwieram pocztę a tam obleśny ozór", co za tupet i chamstwo:LOL:;)

I one między sobą: " wiesz, już ptaki wolałam, ach..."
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Lvl44

Cichy Podglądacz
Na niespodziewaną korespondencję z obcą kobietą, która ma chęć pokazać siebie w prześwitującym wdzianku i zapytać o moją opinię.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry