• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

piesek

Cichy Podglądacz
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Chyba nie doczekasz się komentarza : Ach, pokopałabym sobie...:unsure:
 
Mężczyzna

Icarium

Cichy Podglądacz
Na niespodziankę, za nieco ponad godzinę odbiorę z dworca moją przyjaciółkę, która co kwartał przyjeżdża do mojego miasta na szkolenie. Zawsze zjawia się w sobotę byśmy mogli spędzić razem czas. W zasadzie rozmawiamy codziennie przez telefon czy fb, ale tylko podczas odwiedzin uprawiamy sex. Nie jest to zwykły sex, ale mamy od lat zasadę, że odwiedzający robi niespodziankę gospodarzowi. Wiemy na co możemy sobie pozwolić, znamy też swoje granice. Poprzednim razem dostałem prezent w postaci nakolanników i smyczy z uprzężą. Okazało się, że nie była dla mnie tylko dla przyjaciółki, dla której miałem być przez cały sobotni wieczór i niedzielę Panem. Jestem nakręcony i bardzo ciekawy co wydarzy się dzisiaj. Gdybym jednak miał jak w tytule wątku powiedzieć na co mam ochotę, to chyba chciałbym zamiany ról, wiem jednak, że nie mam wpływu na to co się będzie działo, chyba, że to ja ją odwiedzę.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry