• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Próbuję zrozumieć popularność tej pozycji i ciężko mi idzie. Ja wolę to rozdzielić.
Równocześnie to ani nie skupię się na zadowalaniu partnera ani na tym jak on zadowala mnie. A ja nie lubię w seksie półśrodków.
Jestem świadoma, że niektórych to jara i sobie z tym radzą. Dziwi mnie tylko, że tak dużo jest tych osób.
Jeśli partner pieści mnie odpowiednio to nie ma bata abym się mogła skupić na obciąganiu, nieważne jak bardzo to lubię.
Raz w życiu miałem 69 fajnie było ścisnąć pośladki jędrne lizać pieroga i jednocześnie poczuć jak kobieta dogadza mojemu mikrusowi 7 cm w całkowitej erekcji
 
Mężczyzna

grecho

Cichy Podglądacz
Zerżnął bym chętnie fajną brunetkę. Wylizał bym jej obie dziurki aż by jęczała z rozkoszy. Wziął mocno od tyłu i bzykał jej cudowną muszelkę. Na koniec spuścił bym się na jej piersi i całe zalał...
 
Mężczyzna

Hellcat25

Cichy Podglądacz
Mam wielką ochotę na seks na pieska... Dupka dobrze wypięta... I głęboka penetracja do jąder.... Jedna ręka trzymać za biodro a druga za włosy i mocno ciągnąć... Wpychać energicznie tak żeby jęczała z przyjemności...
 
Kobieta

Cassie

Cichy Podglądacz
Ja miałam sen o takim gościu z którym raz byłam na afterze, i do niczego między nami nie doszło, ale wydawał się być całkiem w porządku, także w tym śnie był mega uległy w stosunku do mnie, całował i lizał mi brudne buty, kazał pluć na siebie, wyzywać się… aż wstyd co głowa może wyprodukować 😒 nie mogę tez powiedzieć, ze mi się nie podobało 🤫
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry