• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

husarAli123

Seks Praktykant
Na hiszpana od kobiety z dużym naturalnym biustem, takim z 70D albo i większym (taki jak ma Stella Cox albo Marina Visconti). Nasmarowałbym oliwką, wsunąłbym kutasa i powoli posuwał góra dół albo ona by powoli ruszała piersiami góra dół aż do wystrzału
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Bardzo powoli całować moją ukochaną. Najpierw w powieki, w szyję pod uszkami. W karczek tak żeby czuła mój oddech na twarzy, gdy usta będą wędrowac w jego stronę.
Potem poprosić aby wysunęła języczek i wtedy zacząć ją całować w usta. Tak właśnie. z jej językiem w moich.....

Gdy skończymy to całowanie usłyszeć, żebym poczekał z drinkiem na tarasie bo ona musi coś założyć. Gdy wróci zobaczyć, że ma na sobie białą koszulę typu męskiego ale z takimi pęknieciami z boku i nic więcej.

I wtedy mam ochotę wziąć ją na kolana, ale tak aby usiadła przodem do mnie...:devilish:
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
@col.Greg powoli odstawiasz drinka i bierzesz swoją ukochaną na kolana. Czujesz jak pod delikatną bawełną białej koszuli jej sutki twardnieją w odpowiedzi na subtelne pieszczoty twoich dłoni błądzących po nagim ciele okrytym jedynie skąpym materiałem. Napawasz się tą chwilą, wsłuchując jednocześnie w jej przyspieszony oddech. Bardzo, bardzo powoli odpinasz guziki, jeden za drugim. Dostrzegasz jak kochanka odchyla głowę i coraz mocniej wygina swe gibkie ciało w tył. Koszula rozchodzi się na boki i odsłania jej nagie, krągłe sterczące piersi. Obejmujesz je dłońmi. Nie mogąc oprzeć się pokusie chwytasz uwodzicielskie kobiece kształty, tak by zbliżyć je ku sobie. Napawasz wzrok i z westchnieniem rozkoszy opadasz twarzą wprost na wspaniały biust. Obsypujesz dekold delikatnymi pocałunkami, jednak pragnienie staje się coraz silniejsze i do głosu dochodzi twoja męska zachłanność. Lepki język co rusz oplata rozkosznie nabrzmiałe, zaróżowione brodawki, które zasysasz i podszczypujesz wargami. Czując pod językiem przyśpieszone bicie serca swojej kobiety pragniesz podarować jej tego wieczora maksimum rozkoszy. Słyszysz jej urywany, delikatny oddech a w twojej głowie pojawia się jedna myśl "Chwilo trwaj..." i wypowiadasz słowa:
- Jesteś piękna skarbie. Dziś zrobię dla ciebie wszystko... rozkazuj królowo.
- Grze...😉sznie zanieś mnie do sypialni - odpowiedziała kobieta.
...
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Ellena

Podrywacz
że ma na sobie białą koszulę typu męskiego ale z takimi pęknieciami z boku i nic więcej.

I wtedy mam ochotę wziąć ją na kolana, ale tak aby usiadła przodem do mnie...:devilish:
Lubię czytać co byś zrobił swojej ukochanej, to podniecające, jednak jeszcze bardziej uwielbiam czytać jak kreatywnie odpisujesz garderobę, była już firanka, koturny a teraz koszula z pęknięciami na bokach.
Ale sam poranek na tarasie piękny
💋
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry