• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

elionn

Cichy Podglądacz
Na masaż nóg i stóp po imprezce a później może minetka, potem lampka Noilly Prat i bzykanko, takie zwykłe dzisiaj bez szaleństw i nadmiernych wygibasów.

Czyli mówisz, że wieczór "stosunkowo" udany :). Dzięki za polecenie sklepu szukam właśnie na imprezę stroju z Assassins Creed ale widzę, że tam nie mają.
 
Mężczyzna

elionn

Cichy Podglądacz
A dzisiaj mam ochotę na ... to aby poczuć ją jak mnie wabi ... poczuć jej zapach ... dotyk ten moment jak mnie zniewala i poddaje się jej woli ... ten moment gdy widzę, jej zalotne spojrzenie i wiem, że zrobię wszystko czego będzie chciała ... mija ta chwila gdy kilka pocałunków przechodzi w kilka sekund w wzajemne rozbieranie ... ten moment gdy ja jej a ona mi ściąga koszulkę ... ona ma stanik więc moja ręką wędruje aby się go pozbyć następnie spodnie/sukienka i majtki ... i ten moment gdy wiemy, że czas w nocy przestanie istnieć ... ;)

nie wiem jak Wy ale uwielbiam też ten moment przed sexem i to od niego zależy co i jak się potem potoczy ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry