• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Hmmmm naszła mnie ochota na podanie lodzika w stylu głębokie gardło - face fucking, i delikatnie rozpoczynający się sex analny. W miarę rozluźniania się anusa przyspieszanie tłoczenia, finałowo osiągając prędkość rought. Z propozycją pierwszego wychyliła się przed momentem żonka, niestety odmówiła penetracji analnej🤷🏼‍♂️
W odpowiedzi na jej pytanie czy idę do sypialni tylko na lodzika, zmuszony byłem otworzyć i nalać sobie lampkę czerwonego wina mówiąc ze jej oferta jest nieakceptowalna w chwili obecnej. No chyba ze jest gotowa szczytować kiedy wsadzę jej tylko polowe penisa w szparkę. 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
 
Mężczyzna

MrFabian12

Nowicjusz
mam ochote na seks z 2 facetami naraz, fajnie poczuć jak 1 daje mi do buzi gdzie 2 mi do dupy wklada

jeszcze jak by mi się do buzi oboje spuścili to by było coś pięknego
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

ONbi

Cichy Podglądacz
Ostatnio się wypiąłem partnerce, masowała mi pupę w rajstopach, potem je troszkę zsunęła i wylizała mi dziurkę tak że odlatywałem... mam ochotę to powtórzyć
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry