• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
Na co seksualnego? Hmmm
Ze względu na odległość skorzystanie z połączenia video
Kobieta siedzi w pracy. Ma założone słuchawki. Przez chwilę z nią rozmawiam po czym moja ręka zjeżdża na dół i zaczynam się nim bawić. Widzę jej wzrok i przyśpieszam. Ona słyszy mój głos i widzi jak dochodzę...
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Mam dziś straszna ochotę na to, żeby ktoś bardzo mocno wypiął dla mnie dupkę, a ja bym lekko nawilżył dziurkę, lekko rozgrzał palcem i dość mocno i brutalnie wepchnął do środka kutasa twardego jak kamień i ruchał bez litości aż bym doszedł w środku...
 

Bjslover

Erotoman
A ja na kolezanke z pracy. Wlasnie konczymy, idziemy sie przebrac. Ona zachecajaco pokazuje zebym z nia poszedl. Lapie ja za wlosy, mowie "wiem ze czekalas na to". Sciagamy rzeczy, ona na kolana a ja zaczynam jej rznac chetne usta. "Zeszmac mnie" mowi. Nie musi powtarzac, pluje na jej twarz, widze jej usmiech i jeszcze wieksza radosc z obciagania twardego chuja...itd...
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Przychodzę do kolegi, mówię mu uroczo i prosząco, że mam ochotę na jego kutasa w buźce, on rozpina rozporek, patrzy mi niegrzecznie w oczy, jego spodnie i majtki lecą w dół, przywołuje mnie do siebie palcem i mruczy, żebym się nim przyjemnie zajęła, jednocześnie do pokoju wchodzi nasz wspólny kolega, i mówi, żebym się mocno wystawiła dla niego, bo ma ochotę mnie wyruchać. Ja chętnie biorę do buzi pierwszemu i dopieszczam go ustami, on kładzie mi rękę na głowie i mówi, że lubi takie chętne dziwki. Drugi maca mnie po dupci, potem po szparce, daje mi klapsa w tyłek, i pakuje mi pałę w moją spragnioną cipkę, mrucząc, że kocha jebać takie rozochocone szmaty, co same proszą o dymanie i podstawiają się do rżnięcia 🥵
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry