• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

Joshua33

Nowicjusz
Marzy mi się taki wieczór, kiedy wpadam do dwóch kolegów u jednego z nich, i mówię temu pierwszemu, że bardzo bym chciała sobie possać kutasa, bo on wie, że to bardzo lubię, a on mi mówi, że wystarczy poprosić, i mi go da do buzi, pochylam się przed nim i wypinam, bo oboje tak lubimy, masuję mu go przez dżinsy, on odpina guzik, wyjmuje go z majtek, ja od razu biorę go do buzi i rozkoszuję się ssaniem, on mi mówi, że proszę mała, possij sobie, a po chwili przychodzi jego kolega, i mówi, że ooo, niuniu super, że wpadłaś, masuje mi wypiętą dupcię, i wsadza mi go do szparki i mówi, że tęsknił za mną i że mnie bosko wyrucha... 😍😍😍
Świetne masz te pragnienia 😀
 
Mężczyzna

spartan89

Cichy Podglądacz
Na lizanie przez kobietę moich jajeczek. By na poczatku delikatnie muskala i łaskotała je co jakis czas jezykiem przesuwajac po trzonie dochodzac do wezidelka. A pozniej by brała je do ust i mocno ssała jakby chciała je polknac.
 
Mężczyzna

husarAli123

Seks Praktykant
No mam ochotę na to żeby zajęły się mną 2 kobiety. Stoję między nimi i jedna od tyłu liże mój tyłek a druga od przodu zajmuje się jajeczkami i kutasem po czym zamieniają się miejscami. A kiedy czuję że jestem blisko to proszę je o to żeby klęknęły przede mną i każda lizała/ssała jedno jajeczko podczas gdy ja ostro walę. Na koniec obficie spuszczam się na ich twarze i języczki ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry