• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Marzy mi się taki wieczór, kiedy wpadam do dwóch kolegów u jednego z nich, i mówię temu pierwszemu, że bardzo bym chciała sobie possać kutasa, bo on wie, że to bardzo lubię, a on mi mówi, że wystarczy poprosić, i mi go da do buzi, pochylam się przed nim i wypinam, bo oboje tak lubimy, masuję mu go przez dżinsy, on odpina guzik, wyjmuje go z majtek, ja od razu biorę go do buzi i rozkoszuję się ssaniem, on mi mówi, że proszę mała, possij sobie, a po chwili przychodzi jego kolega, i mówi, że ooo, niuniu super, że wpadłaś, masuje mi wypiętą dupcię, i wsadza mi go do szparki i mówi, że tęsknił za mną i że mnie bosko wyrucha... 😍😍😍
 
Mężczyzna

TenTypR

Cichy Podglądacz
Marzy mi się taki wieczór, kiedy wpadam do dwóch kolegów u jednego z nich, i mówię temu pierwszemu, że bardzo bym chciała sobie possać kutasa, bo on wie, że to bardzo lubię, a on mi mówi, że wystarczy poprosić, i mi go da do buzi, pochylam się przed nim i wypinam, bo oboje tak lubimy, masuję mu go przez dżinsy, on odpina guzik, wyjmuje go z majtek, ja od razu biorę go do buzi i rozkoszuję się ssaniem, on mi mówi, że proszę mała, possij sobie, a po chwili przychodzi jego kolega, i mówi, że ooo, niuniu super, że wpadłaś, masuje mi wypiętą dupcię, i wsadza mi go do szparki i mówi, że tęsknił za mną i że mnie bosko wyrucha... 😍😍😍
Mmmm...😍
 
Mężczyzna

Mikołaj

Cichy Podglądacz


Może jakaś rada jak robić minetke żeby doprowadzić partnerkę do wytrysku? Do orgazmu doprowadzam bez problemu ale marzą mi się minety kończone wytryskiem na twarz i tak kilka razy z rzędu. Jakieś rady?
 
Mężczyzna

husarAli123

Seks Praktykant


Może jakaś rada jak robić minetke żeby doprowadzić partnerkę do wytrysku? Do orgazmu doprowadzam bez problemu ale marzą mi się minety kończone wytryskiem na twarz i tak kilka razy z rzędu. Jakieś rady?
Mi się raz udało, po prostu trochę na ten temat poczytałem, konkretniej tą książkę https://www.empik.com/jej-orgazm-na...VE28YCh3AYwwgEAAYASAAEgKdHPD_BwE&gclsrc=aw.ds
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Na żonkę, zamknąłem ptaka po południu w klatce, dałem klucz ale się chyba nie domyśliła i jak wróciła to poszła spać. A mi się preejakulat leje że jestem cały mokry. Cóż, jak się nie domyśliła to jutro zobaczy na saunie co ze mną zrobiła. Ale do tego czasu będę rozpychał tą klatkę na maksa.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry