• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

BezposredniAdam

Cichy Podglądacz
Teraz? Oj bardzo chcialbym zrobic dluga i soczysta minetke. Tyle pieknych cipek się tutaj naoglądałem, że to szok. Forumowiczki jesteś i macie boskie ;)
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Na porządne bzykanie które zaczął bym od pieszczot całego ciała schodził bym coraz niżej aż mój język zatrzymał by się na cipce pieścił bym ją językiem na zmianę z drugą dziurką gdzie raz w jednej raz w drugiej dziurce chował by się cały język . Gdy była by już rozpalona a ciało drżało by z rozkoszy podniósł bym ją odwrócił plecami do siebie pochylił i trzymając za piersi po mału wkładał bym mojego małego aż w końcu wszedł by do końca pieszcząc jedna ręką cipkę drugą trzymał bym za włosy i coraz szybciej i mocniej posuwał bym jej tyłeczek wchodzą w nią do końca przy każdym ruchu później odwrócił bym ją do głębokiego gardła wszedł bym w nią cały aż po jądra wszystko zakończył bym sposzczajac się na jej piękna buzię i cudowne piersi
 
Mężczyzna

ONbi

Cichy Podglądacz
Ja mam ochotę zrobić loda suczce że strapon i w rajstopkach. Potem ściągnąłbym je z niej i zalozyl sobie rajstopęna kutasa i tak uzbrojony rozjechałbym jej cipke. Na koniec spust w rajstopy jakby dokończyła robiąc mi loda
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Na bycie przyłapaną przez faceta na pieszczeniu się, on by mi zaproponował pomoc, kazał się mi mocno wypiąć, prosić o to, żeby mnie ostro przeruchał, masowalby mi od tyłu mocno pulsującą szparkę, i szeptał do ucha, że jestem bardzo niegrzeczną dziweczką, i że uwielbia takie, i że będę piszczała z rozkoszy, a gdy wyjeczalabym prosząco, żeby mnie wydymał jak zwykłą suczkę do rozkoszy, to wsadziłby mi ostro w szparkę, i mruczal brudne rzeczy, a na końcu spuścił się we mnie, nazwał zwykłą szmatą do ruchania 😍
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Na obciąganie. Chcę patrzeć jak jakaś ładna buzia opierdala mi gałę, spuścić się w jej buzię. I żeby ssała dalej i dalej obciąganie, oral wielokrotny. Face fucking w różnych pozycjach, za włosy i pierdolenie w śliczne usteczka. Pod ścianą ruchanie w buzie aż znowu dojdę i ogarnie mnie rozkosz orgazmu a jej buzia napełni się spermą.
To w szczególności.
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Na minetkę. Zdjąć majtki i położyć język na cipce. Nawet nie musiała by być jakaś super hot dziewczyna. Po prostu mam ochotę na cipkę. Podstawą w byciu mężczyzną to lizać cipkę :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry