• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

Dictador

Nowicjusz
Nie będę oryginalny, mam ochotę wylizać pyszną, soczystą cipkę. Byle by miała piękne skrzydełka :) Najlepiej żeby taka cipeczka dosiadła mojej twarzy i robiła na co tylko ma ochotę, a ja będę starał się jak najlepiej wylizać. Uwielbiam mieć twarz całą w soczkach
 
Mężczyzna

grzesxny3

Cichy Podglądacz
Chciałabym usiąść facetowi na kolankach, pomasować mu kutasa przez spodnie, poszeptać mu do uszka, jaka jestem rozpalona, mokra i chętna, chwycić go za rękę i wsadzić sobie jego dłoń w moje majteczki, usłyszeć, jak mruczy, że zaraz mnie ostro przerucha, czuć, jak zabawia się moją napaloną szparką, po czym każe mi wstać, wypiąć się dla niego mocno, jęczeć prosząco, żeby mnie mocno wydymał, i w końcu poczuć w sobie jego sztywnego kutasa 😉
Ashley jak zawsze grzeczna suczka 😈💋
 
Mężczyzna

grzesxny3

Cichy Podglądacz
Mam ochote żeby teraz laska stała obok mnie tyłem i ocierała sie dupcia o mojego kutasa następnie ją mocno wyruchac na pieska i na koniec spuścić jej sie na buzke, patrzeć na tą napalona twarz całą w mojej spermie 😈
 

Hajks3

Seks Praktykant
Żeby moja założyła mi opaskę na oczy, kazała się położyć na łóżku i wywalić język na wierzch. Zdjęła majteczki, usiadła cipka mi na twarzy i wycierała soczki o nią. Po czym nagle druga kobieta zaczela by ściągać moje bokserki i bawiła się moim kutasem, wziela do buzi , coraz szybciej i głębiej połykając go całego, az moja sperma by zalała jej gardło, wypluła by na siebie. Wtedy moja zdjęła by mi opaskę i zaczęła by zlizywać spermę z cycuszkow i cialka koleżanki. Następnie jebali byśmy się we wszystkich pozycjach. A na samym końcu jak bym był wysaczony ze wszystkim soków to, zajęły by się sobą nawzajem aż by któras nie trysla 😍😁
 

PanTak

Seks Praktykant
Mam pełno w zamrażalce 😄

jedziem-tam-cyganie-mem.jpg
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry