• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja żona jest związana z branżą erotyczna

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Są to wyjazdy, tak trzech fetyszystow, kolejny to człowiek związany a raczej zafascynowany od niedawna tematyka cuckold (niestety nie ma żony 🙂) następny potrzebuje raczej rozmowy czy też zwyczajnie chce się wygadać. A ostatni to facet z kompleksami 🙂 Czyli sześciu stałych klientów
 
Kobieta

GirlWithFantasy

Cichy Podglądacz
Dla mnie to jakieś dziwne. Na moje oko się Wam (Tobie albo Twojej żonie albo obojgu) to podoba i Was to kręci. Jeśli nie to nie robiliście czegoś takiego tylko szukali innych rozwiązań. Albo byłaby to sytuacja chwilowa i zmienilibyście już strategię.

Oczywiście nie mówię, że tak jest. Mogę się mylić.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Myślę że są dwa podejścia do pracy której nie lubisz pierwsze to pracować i okazywać że nie przepadasz za danym zajeciem. Lub drugie nastawienie czyli pracować i udawać że to sprawia Ci przyjemność robiąc dobra minę do złej gry. My wybraliśmy to drugie rozwiązanie - poprostu trzeba być miłym jeśli masz kontakt z ludźmi.
Owszem byfaja mile i fajne sytuacje i zdarzenia, jednak to zdecydowana mniejszość a codziennosc obfituje raczej w dziwaków i ludzi nie do końca milych.
 
Kobieta

GirlWithFantasy

Cichy Podglądacz
W pracy, której nie lubię wytrzymalam 3 lata. Nie dla mnie byłoby takie zmuszanie się. Codziennie szłam do pracy z myślą, że nienawidzę tego miejsca i muszę to zmienić i zmieniłam. Zmuszać się do pracy w branży erotycznej i udawać że jest ok? Hmmmm

Poza tym myślę, że gdybym była z kochającym facetem to w życiu by nie pozwolił żebym się zmuszała do czegoś takiego.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Widzisz a my to wałkujemy już tyle lat 🤔, powody są inne poprostu z pewnych powodów straciliśmy wszystko dosłownie wszystko (dom, firma, praca,) rodzina się odsunęła bo myśleli że przyjdziemy pożyczać od nich. Były zamykane nam drzwi przed nosem, i głównie jak to w Polsce naśmiewanie się z tego że ci się noga podwinęła.
O miłości i to wzajemnej mogę cię zapewnić inaczej byśmy nie byli razem po tym co przeszliśmy. Z tym pomysłem wyszła żona i po długich rozmowach przystałem na to. Mówimy sobie o wszystkim i małżeństwo oparte jest na wzajemnej szczerości.
Mamy dzieci a dla nich zrobimy wszystko.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Tak z ciekawosci: nie boicie sie, ze wasze dzieci kiedys sie dowiedza, czym zajmuja sie ich rodzice i ten salon masazu ma drugie dno?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Oczywiście istnieje taka możliwość, jednak przez lata dopracowaliśmy pewne mechanizmy i rozwinęliśmy znacząco techniki kamuflażu i dezinformacji. Na masę pytań mamy przygotowane odpowiedzi i staramy się żeby nie zgubiła nas rutyna 🙂
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Pozdrawiam
Widzisz sam ze są sprawy i historie prawdziwe które są poza twojm systemem i schematem odbierania rzeczywistosci?
Nie ma to nic wspólnego z moją percepcją rzeczywistości i tym, co w życiu widziałem, o czym słyszałem bądź czytałem. Twoja historia - zresztą nie tylko mnie - wydaje się po prostu fantazją, a nie rzeczywistością :)
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Mamy własną stronę, jednak jak sam się domyślasz po tym co tutaj napisałem wiadomo że nie podam jej do wiadomości publicznej 🙂. Ten temat nie jest napisany żeby szukać nowych klientów, z pewnych względów nawet za bardzo żona tego nie chce. Chodziło nam żeby osoby czytające zwróciły uwagę na inne kwestie związane z tym tematem, a przede wszystkim chcemy obiektywnie przekazać prawdziwe realia
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry