• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja żona jest związana z branżą erotyczna

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Na początku gdy się to wszystko zaczęło wyznaczylismy sobie granicę co może zrobić ona i ja, przede wszystkim prawie zawsze jestem obok niej z różnych względów chociaż by bezpieczeństwa a daje jej to też większą pewność siebie. Więc wiem co robi a ona wie co ja. Małżeństwo opieramy na szczerości, czasem ta prawda jest bolesna ale prawda. Teraz też bym odmówił gdybym dostał taka propozycje
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Masaż erotyczny tak? Tańce toples? Nigdy nic więcej? Na wieczorach kawalerskich też bywała? I też udawało Ci się tam być jako "ochrona"? Odrealnione to wszystko. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy tak żyją bo są np. uzależnieni od właśnie tej kasy jaka z tego jest.
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
A jak wygląda wasza sytuacja materialna? Macie dom /mieszkanie, samochód itp? Z czego wynika to, że ona musi się tym zajmować?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Straciliśmy wszystko i to doslownie, przez jakiś czas wynajmowaliśmy mieszkanie które było z opcją kupna i tak się później stało, w naszej rodzinnej miejscowości żona spłaciła swoją siostrę więc mamy też mały domek do generalnego remontu (stan ruina) nieruchomośc stoi na nie ogrodzonej działce 0,5 hektara, tak jak pisałem stan ruiny. Mamy auto.
Problemy wyniknęły nagle, nie chce pisać bo to bardzo długi temat, najpierw windykacje pozniej komornicy, naprawdę straciliśmy wtedy wszystko. Sprawy skomplikowaly się jeszcze bardziej gdy miałem wypadek w pracy, wtedy nic gorszego nie mogło nas spotkać.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Odrealnione? Jakiś czas temu też bym tak pomyślał gdyby ktoś mi taka historie opowiedział. Jednak życie piszę najbardziej dziwne scenariusze. Mając dzieci i chcąc utrzymać rodzinę odstawiasz kwestie moralne na bok i skupiasz się na tym co ważne dla najbliższych. To wszystko działo się stopnio, jednak mamy wyznaczona nie przekraczalną granice. I szczerość, bo to jest podstawą małżeństwa
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Na marginesie dodam że zjawiskiem o wiele bardziej gorszym od covid 19 są niektórzy klienci🙂 ich fetysze czy dziwne pytania /zachowanie czasami powalają, bywało że czasami żona nie wiedziała co odpowiedzieć. 🙂
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Z rodziną i znajomymi o tym nie porozmawiamy ze zrozumiałych względów. Kolejna sprawa to chcemy zwrócić uwagę na to że większość postów na różnych forach o tej tematyce nie ma z rzeczywistością nic wspólnego lub prawie nic. Ludzie z jakiś sobie znanych względów przedstawiają to w różowym świetle. Uważamy ze trzeba pisać prawdę. Nasz temat i historia niech też będzie przestrogą dla pewnych ludzi którzy z własnej woli i dobrowolnie chcą się tego podjąć.
 
Kobieta

GirlWithFantasy

Cichy Podglądacz
Hmm a nie łatwiej byłoby wyjechać za granicę i tam zarobić? Kasa zupełnie inna niż w Polsce. Moi znajomi tak sobie radzą z problemami finansowymi. Takie rozwiązanie nie dałoby rady?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Wiesz, mamy dzieci to nie jest takie proste, byliśmy w Hiszpanii parę lat temu i przeliczając to wyszło niewiele więcej niż w kraju. Ja mam stałą pracę w Polsce a żona prowadzi gabinet masażu i dłuższa nieobecność spowoduje utratę klientów.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Obecnie przede wszystkim pracuje w gabinecie masażu
Wynajmujemy też lokal usługowy w którym znajduje się gabinet masażu
a żona prowadzi gabinet masażu i dłuższa nieobecność spowoduje utratę klientów.
Dawaj namiary na ten gabinet masazu i bedzie juz z bani :p
jeśli chodzi o żonę spadek dochodów o prawie 100%
Czy ktos z forum sie skusi, zeby wam "pomoc" to nie wiem :p Zalezy jakie macie ceny i czy uwzgledniacie wirusowy kryzys np. masaz tylko w plastikowej przyłbicy:rolleyes:
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Hm, no to mnie teraz zaskoczyłes...:unsure: :p
Wszystko pewnie wroci kiedys tam do poprzedniego stanu, aczkolwiek negatywne skutki beda odczuwalne jeszcze długo. Macie jakis plan awaryjny na spadek dochodow? Opłaty trzeba uiszczac niezaleznie od tego, czy sie zarabia czy nie :)
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Kryzys gospodarczy czy też załamanie przychodzą co jakiś czas powiedzmy co 8 - 15 lat więc przewidywaliśmy że coś takiego będzie. Oczywiście nie wiedzieliśmy że teraz sprawcą tego będzie jakiś wirus🙂. Owszem opłaty trzeba płacić my mamy tego sporo. Jesteśmy zabezpieczeni na jakiś czas plus tego ja mam stałą pracę. Są inni klienci nie związani z gabinetem w tym ci bardzo "dziwni" więc jakoś to się będzie kręciło
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Ok, jak jestescie zabezpieczeni, to dobrze, dacie rade.
A co to znaczy "bardzo dziwni" klienci? Jacys fetyszysci? Czy cos jeszcze innego? ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry