• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja żona jest związana z branżą erotyczna

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Witam wszystkich, w związku z tym że czytałem na różnych forach internetowych tematy nawiązujące do do pracy striptizerek, masażystek erotycznych, kelnerek toples itp czy choćby samych castingow mogę się do tego odnieść że wygląda to trochę inaczej a wypowiadają się przede wszystkim teoretycy. Żona jest związana z taką pracą od dłuższego czasu i u nas wyglądało to naprawdę inaczej.
Przede wszystkim przyniosło to dużo negatywnych konsekwencji i działało trochę jak bomba z opóźnionym zapłonem.. Chętnie popiszemy z osobami które miały podobne przejścia jak również odpowiemy na pytania.
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Ciekawy temat, jeśli mógłbyś szerzej opisać czym zajmuje się Twoja żona, jak wyglądają wasze relacje, o tym czy dowiedziałeś się o jej profesji zanim zostaliściec parą czy wyszło to w trakcie? Jak tlaczysz sobie to że zajmuje się tym, a nie czymś innym? Pytań byłoby sporo bo nie często spotyka się takie pary.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Ciekawy temat, jeśli mógłbyś szerzej opisać czym zajmuje się Twoja żona, jak wyglądają wasze relacje, o tym czy dowiedziałeś się o jej profesji zanim zostaliściec parą czy wyszło to w trakcie? Jak tlaczysz sobie to że zajmuje się tym, a nie czymś innym? Pytań byłoby sporo bo nie często spotyka się takie pary.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Byliśmy zwykłym małżeństwem dom, praca, dzieci, później niewielki własny biznes. Niestety w pewnym momencie wszystko legło w gruzach. Pomocy nie było i byliśmy pod ogromna presją czasu. Bicie się z myślami, w pewnym momencie żona zaproponowała takie rozwiązanie wtedy chodziło o pracę w takim klubie typu VIP. Miała tam być kelnerka i przez pewien czas była, później pojawiła się propozycja że strony szefostwa żeby sporadycznie pracowała w bieliźnie a wyjątkowo toples. Tak się zaczęło w tym okresie byłem z nią na kilku spotkaniach i castingach, szukała czegoś innego gdyż w tym klubie była dziwna atmosfera. Czasami trzeba z kimś porozmawiać więc jeśli są pytania to odpowiemy na nie
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Wiesz najtrudniejsze były początki i poukładanie sobie tego jakoś w głowie do dzisiaj mam z tym problem, to wygląda tak że szukasz sobie sam usprawiedliwienia. Od początku zawsze byłem z nią /koło niej /blisko niej, dotyczyło to miejsc w których pracowała, czyli kluby, sporadycznie domy prywatne, plener, gabinet masażu czy inne miejsca. Udawałem klienta, gościa lokalu i nie tylko. Najgorszy był ten pierwszy raz jak zobaczyłem żonę bez biustonosza w lokalu.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Owszem praca w Polsce jest, gorzej w naszej okolicy bo jest naprawdę lipa, druga sprawa to wynagrodzenie i ilość godzin. Biorąc pod uwagę te czynniki i nasze problemy osobiste żona dalej się tym zajmuje. Obecnie przede wszystkim pracuje w gabinecie masażu gdzie ma już własną bazę klientów, bywa też że czasami jedzie do klubu jeśli to ma ekonomiczny sens jednak zdarza to się obecnie niezmiernie rzadko
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Tak dla informacji jeśli chodzi o masaż to w 95%jest to zwykły masaż gdy żona wykonuje go w ubraniu i na stole do masażu. Wszystko ponadto jest wcześniej uzgadniane i dotyczy to kilku klientów, pozostali nawet nie wiedzą że jest taka obcja.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Może są inne rozwiązania jednak dochody są znacznie mniejsze,żona podejmowała takie próby jednak po czasie rezygnowała. Mamy problemy jednak nie chce o tym pisać
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Mogę jednoznacznie stwierdzić że nie ma w tym romantyzmu i wbrew pozorom to ciężka praca psychicznie i też fizycznie. Dochodzą do tego trudni klienci których już się trochę przewinęło od ludzi agresywnych, po używkach, bywają faceci którzy się w niej zakochali, był szantaż, i kilka spektakularnych wpadek. Dodajmy do tego ludzką zawiść i mamy pełny obraz
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Jeżeli dostałbyś ofertę od kobiety, która dużo zapłaciłaby ci za wspólną noc - zgodziłbyś się i powiedział o tym swojej żonie?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
O wszystkim jej mówię i wiem że działa to też w moja stronę. Naprawdę nie chcę jej zdradzić, była taka sytuacja kilka lat temu padła taka propozycja od kobiety z zagranicy, naprawdę odmówiłem (być może była to podpucha) jednak odmówiłem
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Po tej propozycji sytuacja się zmieniła, teraz zapewne jest gorzej ale ciekawi mnie podejście faceta, który ma żonę właśnie do tego typu propozycjach ze strony kobiet, które byłoby w stanie odwdzięczyć się finansowo. Teraz też odmówiłbyś? pytam, bo mój znajomy był w podobnej sytuacji (zaręczony).
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry